Logo NSDTRCN

Showuitslagen 2021

Dog Show Maastricht CAC-CACIB, 26-9-2021, keurmeester: Hannie Warendorf (NL)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseThunderclap′s Legend Thybe Of Chicquera′s Crown Isabel Hoornaert1U
ReuenTussenklasseTempestas Gaston Of Chicquera’s CrownNikie Vantorre1U
ReuenTussenklasseMagicfox′s Truly Madly DeeplyJennifer van der Zijdenabs.
ReuenOpenklasseRussian Roulette Of Great PleasurePetronella van Breugel1UBEST OF OPPOSITE SEX, CACIB, CAC
ReuenOpenklasseDream First Tor GaroneraBelinda Dirks2UReserve CACIB, Reserve CAC
ReuenOpenklasseBlue Diamond Of Red GloryA. de Jong3U
ReuenOpenklasseOmyl′s Swift Malik V. Telgter SprengMarjelle ter Horst-Otten4U
ReuenOpenklasseRoyal Finley Toller Secret Angels Of BaranyaIris SchultsZG
ReuenOpenklasseBlack Tie Of Red GloryTiina-Maria EnckelmannZG
ReuenOpenklasseDiego-withrider V. LoobroekerhausPeter SnijdersZG
ReuenOpenklassePaddington Bear Of Great PleasurePetronella van BreugelZG
TevenJeugdklasseRed Pearl Of Rio From Cashel ValeP.F.A Van den Dries1U
TevenJeugdklasseTender SoofPetronella van Breugel2U
TevenJeugdklasseSofferl Von Soan Of Cherries PrideAnnette Kers-Jansen3U
TevenJeugdklasseNahanni From The Green ResortP.F.A Van den Dries4ZG
TevenTussenklasseRed Rose From The Green ResortP.F.A Van den Dries1UBEST OF BREED, CACIB, CAC
TevenTussenklasseInu Von LoosbroekerhausPeter Snijders2ZG
TevenOpenklasseHappier From The Green ResortMarijn Dezutter1UReserve CACIB, Reserve CAC
TevenOpenklasseBrilliant Blik Arianna Able To InspireNicole Schults2U
TevenOpenklasseRhythm And Rhyme Of Great PleasurePetronella van Breugel3U
TevenOpenklasseLagertha′s Secondhand RosePascale Van Oppen4ZG
TevenOpenklasseWitchy Woman From Toller SecretsNicole SchultsZG

Dogshow Maastricht CAC-CACIB, 25-9-2021, keurmeester: Wil Hochstenbach (NL)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenPuppyklasseLandinium Undeniable SweetheartPepijn Borghs1VBBeste puppy
ReuenJeugdklasseThunderclap′s Legend Thybe Of Chicquera′s CrownIsabel Hoornaert1U
ReuenTussenklasseTempestas Gaston Of Chicquera’s CrownNikie Vantorre1U
ReuenTussenklasseMagicfox′s Truly Madly DeeplyJennifer van der Zijdenabs.
ReuenOpenklasseRussian Roulette Of Great PleasurePetronella van Breugel1UCAC-CACIBBEST OF BREED
ReuenOpenklasseDream First Tor GaroneraBelinda Dirks2UReserve CACIB, Reserve CAC
ReuenOpenklassePaddington Bear Of Great PleasurePetronella van Breugel3U
ReuenOpenklasseOmyl′s Swift Malik V. Telgter SprengMarjelle ter Horst-Otten4U
ReuenOpenklasseBlack Tie Of Red GloryTiina-Maria EnckelmannZG
ReuenOpenklasseBlue Diamond Of Red GloryA. de JongU
ReuenOpenklasseDiego-withrider V. LoobroekerhausPeter SnijdersZG
ReuenVeteranenklasseMichelangelo Of Great PleasureDebbie Brouckmans1ZG
TevenJeugdklasseTender SoofPetronella van Breugel1U
TevenJeugdklasseRed Pearl Of Rio From Cashel ValeP.F.A. van den Dries2U
TevenJeugdklasseTantramar′s Martini ItanaM. Boer-Oom3U
TevenJeugdklasseSofferl Von Soan Of Cherries PrideAnnette Kers-Jansen4ZG
TevenJeugdklasseNahanni From The Green ResortP.F.A Van den DriesZG
TevenTussenklasseRed Rose From The Green ResortP.F.A Van den Dries1UCAC-CACIBBEST OF OPPOSITE SEX
TevenTussenklasseInu Von LoosbroekerhausPeter Snijders2ZG
TevenOpenklasseRhythm And Rhyme Of Great PleasurePetronella van Breugel1UReserve CACIB, Reserve CAC
TevenOpenklasseLagertha′s Secondhand Rose Pascale Van Oppen2U
TevenOpenklasseHappier From The Green ResortMarijn Dezutter3U
TevenOpenklasseRuby Susie Under The Red SkyTinus Kamer4ZG

Kampioenschapsclubmatch CAC, 12-9-2021, keurmeester: mw. M. Roosendaal en mw. A. van Beersum

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenBabyklasseLagertha′s Dusky Bush BrownS. de Buijzer & R. Jansen1VB
ReuenBabyklasseGobi From Cashel ValeS. Wind & E. Nyberg2VB
ReuenBabyklasseTemple Of Minerva MufasaC. Kinnegim & J. Kinnegim3VB
ReuenBabyklasseNovalicious Last Dance Of LoveS. Muusz4VB
ReuenBabyklasseLagertha′s Duke Of BurgundyD. Plukker5VB
ReuenPuppyklasseFays Vision Duck DecoyJ. Janssen & S. Janssen1VBBeste puppy
ReuenPuppyklasseHello And Welcome V.′t DekkershofE.J. van Oosten2VB
ReuenPuppyklasseFay’s Vision Pheasant FinderK. van der Ven3VB
ReuenPuppyklasseFay’s Vision Goose ChaserA. de Kok & A. Hilhorst4VB
ReuenJeugdklasseCheeky Cub Of Our Fiery DreamsP. Hilkhuysen1UCAC - BOB - Clubwinnaar '21 - beste Jeugdhond
ReuenJeugdklasseTemple Of Minerva Thunder BayC. Rye Van Essen2U
ReuenJeugdklasseSyo′s Awesome Arvid V. Telgter SprengA.C.F. Hoeve-Drop3U
ReuenJeugdklasseRed Calypso′s Love Is In The AirR.P. Kneepkens & K. van Wingerden-Kneepkens4U
ReuenJeugdklasseSpirit Lights Of Our Fiery DreamsS. Nobels & L. de Graagdisk
ReuenJeugdklasseIcy Fields Of Our Fiery DreamsM.G. Kral-Wubbels & R.M. Kraldisk
ReuenJeugdklasseWild River Of Our Fiery DreamsD. SchoonenZG
ReuenJeugdklasseNovember′s Hunter From Cashel ValeF. van der Houwen & M. van der HouwenU
ReuenJeugdklasseCon Fuoco Drop It Like It′s HotH. Kortier Henkel & P. KortierZG
ReuenJeugdklasseFuro Layak V.d. Stam de DuffeltR. PruijtZG
ReuenJeugdklasseRhineferry′s Son Of Stars VetoC.A.M. EelmanG
ReuenJeugdklasseRhineferry′s Moon Dancer VetoP. de VriesZG
ReuenJeugdklasseDeep Secret V. ′t DekkershofS. Boutkan-Laros & J. BoutkanZG
ReuenJeugdklasseTantramar′s Red KyranR. Verboom & M. GoedegebuureZG
ReuenJeugdklasseRed Calypso′s Come TogetherJ. van de Vis & E. van de VisZG
ReuenJeugdklasseSunset Passion Toller Of Carpe DiemW. van Dijk & S. MeuwissenZG
ReuenJongehondenklassePepper Nhsb 3172092T. Keijsers & M. Kutscha1U
ReuenJongehondenklasseFun-toller′s Adventure For MoosS. van der Heiden2ZG
ReuenJongehondenklasseRubrum Venandi ZeusC. Stortelder3ZG
ReuenJongehondenklasseEldorado Elian Fateful RedA.C. van Dijk & M.D. van Dijk-Spoelstradisk
ReuenOpenklasseOmyl′s Swift Malik V. Telgter SprengM.L. ter Horst-Otten & J.A. ter Horst1Ures. CAC
ReuenOpenklasseRed Calypo’s Duck Rock River GemE. Boertjes2U
ReuenOpenklasseDream First Tor GaroneraB. Dirks3U
ReuenOpenklasseAutumn Spirit Sunray V.′t DekkershofA.M. Fetter4U
ReuenOpenklasseFirespark′s Red RockerD. de HaasG
ReuenOpenklasseFlying Dog Easy V.′t DekkershofC.A. Geluk & P.A. GelukZG
ReuenOpenklasseP′ferryman′s Poet Of Bowmore LegendC.A.M. EelmanU
ReuenOpenklasseAlliance de La Vie Candle On The CakeG. Zoet & E. ZoetU
ReuenOpenklasseRuby Kimi Under The Red SkyB. Vos-Snijders & P. VosG
ReuenOpenklasseYaya Clever Catan V. Telgter SprengT. Helmens & P. Swartabs.
ReuenOpenklasseNovalicious Ultimate FreedomM. van der GulikZG
ReuenOpenklasseNovalicious Miracle Of WoodstockI. Zweers & I. van BenschopZG
ReuenOpenklasseMad Hatter Of Our Fiery DreamsD. Schoonen & N. SchoonenZG
ReuenOpenklasseMayflower Dancer′s Ruadhan-hunterS. Brakman-BonteZG
ReuenOpenklasseOmyl′s Eager Bayou V. Telgter SprengG. GeitzZG
ReuenOpenklasseWith A Shout V. ′t DekkershofN. FrankenZG
ReuenOpenklasseTollers`s Delight Karelian UnlimitedH.F. Brink-Wolters & J. BrinkU
ReuenOpenklasseYlyo′s Jolly Yagger V. Telgter SprengF. SmitZG
ReuenOpenklasseCowly Perro V. Telgter SprengM. PhielixZG
ReuenOpenklasseOmyl′s Pleasant Tao V. Telgter SprengM. van Laanen & R. van LaanenG
ReuenVeteranenklasseBuccaneer The High Spirits TollerB. en J. Winkmann1U
ReuenVeteranenklasseManitou′s Sparkling JoppeA.T. Kamer & G. Slomp2U
ReuenVeteranenklasseEmil V.h. BovenwaterA.M. Fetter3U
ReuenVeteranenklasseIt′s Dog Latin New Kid In TownM. van Penderen4ZG
ReuenVeteranenklasseMichelangelo Of Great PleasureD. Brouckmansabs.
TevenBabyklasseNovalicious Dancing With FireB. Kolijn & R. Kolijn1VBBeste Jongste puppy
TevenBabyklasseNovalicious Dancing In My HeartM. Macias & M. Koorevaar2VB
TevenBabyklasseLagertha′s Great Evening RedH. Aendekerk-Jetten & W. Aendekerk3VB
TevenBabyklasseLagertha′s White PetticoatA. de Jong4VB
TevenBabyklasseLagertha′s Camberwell BeautyJ. Achterberg-v.d. Laan & M. AchterbergB
TevenBabyklasseLagertha′s Chilean LadyA. KnaepenB
TevenBabyklasseLong Red Animal V.′t DekkershofE.J. van OostenB
TevenPuppyklasseAlba Nuadh Strike Me Pink With KeetK.H.W. van Kessel-van Eijndhoven1VB
TevenPuppyklasseAlba Nuadh Red Impression Of KeetM.D.R. van Stipdonk2VB
TevenJeugdklasseSofferl Von Soan Of Cherries PrideA.T.J. Kers-Jansen1UCAC - BOS
TevenJeugdklasseCon Fuoco Dal Segno Al CodaE.M.W.J. Booker & M. van Penderen2U
TevenJeugdklasseRed Amicum Jolly ToesS. Roman & H.M. Petersen3U
TevenJeugdklasseFay′s Vision Follows The Sun VenusK. Stoffels4U
TevenJeugdklasseFrá Hreinir-veller JuttaC. Haan & A. Haanabs.
TevenJeugdklasseAurora Skies Of Our Fiery DreamsM.Q.M. KuijlenburgZG
TevenJeugdklasseRed Amicum BubblesJ. Kroon & T. WoltersU
TevenJeugdklasseZenzi Von Soan Of Cherries PrideC. de JongZG
TevenJeugdklasseSaar Nhsb 3211870N. v.d. Ven-BurgmansG
TevenJeugdklasseQueen Of Hearts V. ′t DekkershofE.J. van OostenG
TevenJeugdklasseNew Dawn V. ′t DekkershofN. Brasser & V. van der LeeuwZG
TevenJeugdklasseFay′s Vision Following The Sun MarsD. de HaasU
TevenJeugdklasseFay′s Vision Follow The Sun NeptuneS. Voesenek & D. RoelantsZG
TevenJeugdklasseSyo′s Winsome Wanda V. Telgter SprengP.H. van der Drift & K.M. JakobsZG
TevenJeugdklasseRed Calypso′s All You Need Is LoveC.E.J. van Wijk-van EmmerikZG
TevenJeugdklasseNahanni From The Green ResortP.F.A. van den Dries & A. ColijnU
TevenJeugdklasseSulpjur From The Green ResortM. van Mansom & M. van Mansom-den HartighZG
TevenJeugdklasseRhineferry′s Daughter′s Gift KaraC.A.M. EelmanZG
TevenJeugdklasseRed Pearl Of Rio From Cashel ValeP.F.A. van den Dries & P. van den DriesU
TevenJeugdklasseRhineferry′s Kulta RatoJ.J. van DamZG
TevenJeugdklasseNirvelli More Of That JazzL. SperberZG
TevenJongehondenklasseRed Rose From The Green ResortP.F.A Van den Dries & P. van den Dries1U
TevenJongehondenklasseYaro Nàdura Meave V.d. Stam de DuffeltS. van Lohuizen & M. Rap2U
TevenJongehondenklasseTempel Of Minerva FennelB. van Dorresteijn3U
TevenJongehondenklasseRhineferry′s Ihana RatoC.A.M. Eelman & M. Mastop-Camp4ZG
TevenOpenklasseCon Fuoco Come As You AreB. van Essen & M. ten Dolle1Ures. CAC
TevenOpenklasseAlliance de La Vie Book Of KellsM. van Koetsveld2U
TevenOpenklasseWhispering Reed′s Primadonna FreyaM.C. Wentink-Keemink3U
TevenOpenklasseLagertha′s Secondhand RoseP. van Oppen4U
TevenOpenklasseTemple Of Minera ClaryD. MulderZG
TevenOpenklasseNovalicious Dakota Of MacbaerkeR. SiersemaU
TevenOpenklasseMorgenrot′s Oortje V.h. BovenwaterR. Speelmandisk
TevenOpenklasseHappier From The Green ResortM.L.A. Dezutter & A. ColijnU
TevenOpenklasseNovalicious Rainbow StarB. HuijgenU
TevenOpenklasseTemple Of Minerva CelestaD. MulderZG
TevenOpenklasseTollicious ÅsaB.H.M. van der Meer & O. BarendseZG
TevenOpenklasseRemington Of Red GloryD. Brouckmans & D. Brouckmansabs.
TevenOpenklasseYlyo′s Playful Kaya V. Telgter SprengL.J. Roetman & E.M.L. Roetman-van EttingerZG
TevenOpenklasseRed Calypso′s Winter TimeR. van OirschotZG
TevenOpenklasseCon Fuoco Rumour Has ItM.Q.M. KuijlenburgU
TevenOpenklasseCowly Atuk V. Telgter SprengM.C. Wentink-Keemink & H. Staal-v.d. VenU
TevenFokkersklassePrincess Leia V.′t DekkershofE.J. van Oosten1U
TevenFokkersklasseOmyl′s Nimble Lynne V. Telgter SprengM.C. Wentink-Keemink & H. Staal-v.d. Ven2U
TevenFokkersklasseCon Fuoco Check Yes JulietM. van Penderen3U
TevenFokkersklasseRed Riverlands Alberta Wild RoseH. Baart-Kuipers & G. Baart4U
TevenFokkersklasseLa Chouffe Nice V.′t DekkershofE.J. van OostenZG
TevenFokkersklasseMorgenrot′s Florijn V.h. BovenwaterG. van Vulpen-HandelsZG
TevenKampioensklasseMartinique Of Red GloryB. & J. Winkmann1U
TevenVeteranenklasseRedwyn Fieljeppen 2 BovenwaterG. van Vulpen-Handels1UBeste Veteraan
TevenVeteranenklasseJitthu′s Pabla V. Telgter SprengM.C. Wentink-Keemink & B.E. Hofman-Vos2U
TevenVeteranenklasseAlba Nuadh Soave Di StevieK.H.W. van Kessel-van Eijndhoven3U

Outdoor Zwolle CAC-CACIB, 5-9-2021 keurmeester: Urek Tatjana (Slovenia)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenTussenklasseMagicfox′s Truly Madly DeeplyJennifer van der Zijden1U
ReuenOpenklasseOmyl′s Swift Malik V. Telgter SprengMarjelle ter Horst-Otten1UCAC - BOB
ReuenOpenklasseBlue Diamond Of Red GloryA. de Jong2Ures. CAC
ReuenOpenklasseRuby Kimi Under Red SkyBianca Vos3U
ReuenOpenklasseBlack Tie Of Red GloryTiina-Maria Enckelmann4U
ReuenVeteranenklasseManitou′s Sparkling Joppe1U
TevenOpenklasseRuby Susie Under The Red SkyTinus Kamer1Ures. CAC
TevenVeteranenklasseAlba Nuadh Elina Di StevieLinda de Jong1UCAC - Beste Veteraan

Outdoor Zeeland, 4-7-2021, keurmeester: Hildeward Hoenderken(NL)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseThunderclap′s Legend Thybe Of Chicquera′s Crown Christine Naert1ZG
ReuenOpenklasseDiamond Tomadrona Kii Of Red GloryC. de Jong1UCAC-BOS
ReuenOpenklasseBlack Tie Of Red GloryTiina-Maria DE EnckelmannG
TevenPuppyklasseReddakota Nayeli AnsiRachel Dekker1B
TevenJeugdklasseTantramar′s Martini ItanaM. Boer-Ooms1UReserve CAC
TevenJeugdklasseRed Pearl Of Rio From Cashel ValeP.F.A Van den Dries2ZG
TevenJeugdklasseNahanni From The Green ResortP.F.A Van den Dries3ZG
TevenTussenklasseRed Rose From The Green ResortP.F.A Van den Dries1U
TevenTussenklasseHeart Full Of Diamonds Of Red GloryC. de JongG
TevenOpenklasseHappier From The Green ResortMarijn Dezutter1UCAC-BOB