Logo NSDTRCN

Showuitslagen 2020

Maastricht CAC-CACIB, 27-9-2020, keurmeester: Dhr. Tomasz Borkowski (PL)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseMagicfox′s Truly Madly DeeplyJennifer v.d. Zijden1UCAC/BOS
ReuenJeugdklasseDiamond Tomadrona Kii Of Red GloryC. de Jongabs.
ReuenTussenklasseBlue Diamond Of Red GloryA. de Jong1URes. CAC/CACIB
ReuenOpenklasseVelocity Of Sirocco Suchy Las VegasN. Schults1URes. CACIB
TevenBabyklasseNahanni From The Green ResortP.F.A v.d Dries1VB
TevenJeugdklasseRed Rose From The Green ResortP.F.A v.d Dries1URes. CAC
TevenJeugdklasseBrilliant Blik Arianna Able To InspireN. Schults2U
TevenJeugdklasseBrilliant Blik Avensis Mary JaneH. Schults3U
TevenTussenklasseHappier From The Green ResortMarijn Dezutter1UCAC/CACIB/BOB
TevenTussenklasseDuckinson Pink DiamondN. Schults2U
TevenOpenklasseRhineferry′s Singing In The RainLidy Mulders1URes. CACIB

Maastricht CAC-CACIB, 26-9-2020, keurmeester: Mw. Dagmar Klein (RO)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseDiamond Tomadrona Kii Of Red GloryC. de Jong1UCAC/BOB
ReuenTussenklasseBlue Diamond Of Red GloryA. de Jong1URes CAC / CACIB
TevenBabyklasseNahanni From The Green ResortP.F.A v.d Dries1VB
TevenJeugdklasseRed Rose From The Green ResortC. de Jong1URes CAC
TevenTussenklasseHappier From The Green ResortMarijn Dezutter1UCAC/CACIB/BOS
TevenTussenklasseLagertha′s Secondhand RoseP. van Oppen2URes. CACIB

Kampioenschapsclubmatch CAC, 13-9-2020, keurmeester: mw. M. Roosendaal (reuen), dhr. H. Stigt (teven)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseNovalicious Kitchi Of MacbearkeK. Lammers1U
ReuenJeugdklasseAlliance de La Vie Candle On The CakeG. Zoet & E. Zoet2U
ReuenJeugdklasseFlying Dog Easy V.′t DekkershofC.A. Geluk-Gelderblom & P.A. Geluk3U
ReuenJeugdklasseYaya Proud Poker V. Telgter SprengJ.W.A. van der Velden4U
ReuenJeugdklasseLarsT. Folkersma & R. van WelieZG
ReuenJeugdklasseFrá Hreinir-veller BennoM.B. NienhuisZG
ReuenJeugdklasseFun-toller′s Adventure For MoosS. van der HeidenZG
ReuenJeugdklasseDiamond Tomadrona Kii Of Red GloryC. de JongZG
ReuenJeugdklasseP′ferryman′s Poet Of Bowmore LegendC.A.M. Eelmanabs.
ReuenJeugdklasseRuby Kimi Under The Red SkyB. Vos-Snijders & P.Vosabs.
ReuenJeugdklasseYaya Clever Catan V. Telgter SprengT. Helmens & P. SwartU
ReuenJeugdklasseMorgenrot′s Dime V.h. BovenwaterB. Ho & L.H.H. Wolffer op VeldmeijerZG
ReuenJongehondenklasseAutumn Spirit Sunray V.′t DekkershofA.M. Fetter1Ures. CAC
ReuenJongehondenklasseMad Hatter Of Our Fiery DreamsD. Schoonen & N. Schoonen2U
ReuenJongehondenklasseBlue Diamond Of Red GloryA. de Jong & B. van Ee3U
ReuenJongehondenklasseNovalicious Ultimate FreedomM. van der Gullik4U
ReuenJongehondenklasseAartM. Draaijer & R. HarinckU
ReuenJongehondenklasseBeer Tevreden RakkersF. van Wickerenabs.
ReuenJongehondenklasseHeartbreaker Toller Of Carpe DiemM.H. Rubie & H. van Essenabs.
ReuenJongehondenklasseNovalicious Miracle Of WoodstockI.M. van Benschop & I.M. ZweersZG
ReuenJongehondenklasseAutumn Evening Sun V.′t DekkershofR. Kortekaas & A. Kortekaas van VeldenZG
ReuenOpenklasseRed Calypo’s Duck Rock River GemE. Boertjes1UCAC - Beste reu - BOS
ReuenOpenklasseCowly Perro V. Telgter SprengM. Phielix2U
ReuenOpenklasseDream First Tor GaroneraB. Dirks3U
ReuenOpenklasseRhineferry′s Boogie Woogie DavC.A.M. Eelman4U
ReuenOpenklasseActive Asics Cunavik FuchsJ.L.H.M. Poos & R.C.H. van AlphenU
ReuenOpenklasseOmyl′s Swift Malik V. Telgter SprengM.L. ter Horst-Otten & J.A. ter HorstU
ReuenOpenklasseQuinn Quus Of Great PleasureR. van AschZG
ReuenOpenklasseMaxcellent UranusJ.S. Knot & S.S.F. van RenswoudeG
ReuenOpenklasseYlyo′s Jolly Yagger V. Telgter SprengF. Smit & M. Smit-GoessensZG
ReuenOpenklasseLucky Strike V.h. BovenwaterA. Luijpen & K.E.C. D’HaeselaerG
ReuenFokkersklasseCon Fuoco Chop SueyM. van PenderenZG
ReuenVeteranenklasseIt′s Dog Latin New Kid In TownM. van Penderen1UBeste VeteraanOudste Veteranen reu
ReuenVeteranenklasseBuccaneer The High Spirits TollerB. en J. Winkmann2U
ReuenVeteranenklasseEmil V.h. BovenwaterA.M. Fetter3ZG
ReuenVeteranenklasseFrá Hreinir-veller Frick-a-densT. van Brero & M.A. Spolders4ZG
TevenJeugdklasseRed Rose From The Green ResortP. van den Dries & P. van den Dries-De Brauwer1UBeste Jeugdhond
TevenJeugdklasseLa Chouffe Nice V.′t DekkershofE. van Oosten2U
TevenJeugdklasseIgnis Orientalem AmyA. Vriend & H. Vriend-Drogt3U
TevenJeugdklasseRhineferry′s Flame Of GraceC.A.M. Eelman4U
TevenJeugdklasseTemple Of Minerva FennelB.A. van DorresteijnZG
TevenJeugdklasseTemple Of Minerva ClaryD. Mulderabs.
TevenJeugdklasseFrá Hreinir-veller Red-freyaM.J.C. van de VeldeU
TevenJeugdklasseNovalicious Dakota Of MacbaerkeR. SiersemaZG
TevenJeugdklasseYaro Nàdura Meave V.d. Stam de DuffeltS. van Lohuizen & M. RapZG
TevenJeugdklasseCon Fuoco Counting StarsA. Vanekerabs.
TevenJeugdklasseCon Fuoco Come As You AreB. van Essen & M. van Essen-ten DolleU
TevenJeugdklasseManusia′s Tessa-puckA. Willemsen-Kits & I. WillemsenU
TevenJeugdklasseCobbler′s Dream She′s The OneS. Kalee-GieskensZG
TevenJeugdklasseYaya Tender Ticket V. Telgter SprengS. Bouckaert & O. PetersZG
TevenJeugdklasseYaya Pretty Puzzle V. Telgter SprengE.M. RijksG
TevenJongehondenklasseRed Amicum Spring Of Cool FlameL. Kemperman-Guelen1U
TevenJongehondenklasseHappier From The Green ResortM.L.A. Dezutter & A. Colijn2U
TevenJongehondenklasseNovalicious Sweet HappinessA. Otte 3U
TevenJongehondenklasseNovalicious Rainbow StarB. Huijgen4U
TevenJongehondenklasseLagertha′s Second LifeR. HenckensZG
TevenJongehondenklasseTantramar′s Wonder StarD. Verspeek-van KruijsdijkZG
TevenOpenklasseCowly Atuk V. Telgter SprengM.C. Wentink-Keemink & H. Staal-v.d. Ven1U
TevenOpenklasseZusenzo Vosje LouisB. van der Drift2U
TevenOpenklasseNirvelli Midsummer NightsJ.G. Paans3U
TevenOpenklasseManusia′s Ivy-puckA. Willemsen-Kits & I. Willemsen4U
TevenOpenklasseU
TevenOpenklasseAutumn Misty Sunrise V.′t DekkershofE. van OostenU
TevenOpenklasseAlliance de La Vie Book Of KellsM. van Koetsveldabs.
TevenOpenklasseRainbow Gold Enya Of Great PleasureF. van Lent vd BergU
TevenOpenklasseFirst Dream From The Dutch FriendsA. Vriend & H. Vriend-DrogtU
TevenOpenklasseHalleyM. VerboonZG
TevenOpenklasseHodshonF.J.J. Swijnenburg-BrittingZG
TevenOpenklasseFire Shadow Angel Diamondstar Love StoryM.H. Rubie & H. van Essenabs.
TevenOpenklasseRhineferry’s Thank You DameE.W.M. Winkelman & H. Koopman-v.d. Endeabs.
TevenOpenklasseRhineferry′s Flower Power DameC. ten Kampe & C.A.M. EelmanG
TevenOpenklasseTurn Around From The Green ResortP. van den Dries & P. van den Dries-De BrauwerZG
TevenOpenklassePeewee Sanne V.d. Stam de DuffeltC. LandeweertU
TevenOpenklasseOdaM.J.C. van de VeldeZG
TevenOpenklasseXioux Chioux Fox Vom Lech-toller NestE.L.I. Luik & F.C.L. BrinkhoffZG
TevenOpenklasseMaxcellent ZoraH. VinkeG
TevenOpenklasseManusia’s Ayla DanaT. van der Gulikabs.
TevenOpenklasseCon Fuoco Rumour Has ItM. KuijlenburgU
TevenOpenklasseWest Coast Tollers AfroditeM.C. Wentink-KeeminkG
TevenOpenklasseYlyo′s Playful Kaya V. Telgter SprengL.J. RoetmanG
TevenFokkersklasseAlba Nuadh Gwenny’s Hit The LightsK.H.W. van Kessel van Eijndhoven & J. van Kessel1UCAC - Beste teef - BOBClubwinnaar 2020
TevenFokkersklassePrincess Leia V.′t DekkershofE. van Oosten2U
TevenFokkersklasseYaro Nayeli Naiad V.d. Stam de DuffeltJ.L.H.M. Poos & R.C.H. van Alphen3ZG
TevenFokkersklasseLagertha′s Secondhand RoseP. van Oppen4ZG
TevenFokkersklasseCon Fuoco Check Yes JulietM. van PenderenZG
TevenKampioensklasseNononzus Of Great PleasureB. van der Drift1Ures. CAC
TevenKampioensklasseMartinique Of Red GloryB. en J. Winkmann2U
TevenVeteranenklasseAlba Nuadh Elina Di StevieC. de Jong & C.D. van Arkel1U
TevenVeteranenklasseAlba Nuadh Soave Di StevieK.H.W. van Kessel van Eijndhoven2U
TevenVeteranenklasseJitthu′s Pabla V. Telgter SprengM.C. Wentink-Keemink & B.E. Hofman-Vos3UOudste Veteranen teef

Martinidogshow CAC-CACIB, 1-3-2020, keurmeester: A. Simons

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Suzy′s Handsome DucklingS. Zavodny en J. Zavodny1Ures. CAC / beste jeugd
ReuenTussenklasseOmyl′s Swift Malik V. Telgter SprengM.L. ter Horst-Otten1ZG
ReuenKampioensklasseSomebody To Love Under The Red SkyA. Vriend en H. Vriend-Drogt1UCAC-CACIB / BOB
TevenJeugdklasse Lay It All On Me From The Green ResortD. Smit - Dekker en F. Smit1ZG
TevenTussenklasseTemple Of Minerva CelestaD. Mulder1ZG
TevenOpenklasseTollwest Burgess ShaleA.T. Kamer en G.G. Slomp1UCAC-CACIB / BOS

Martinidogshow CAC-CACIB, 29-2-2020, keurmeester: mw. Gerda Groeneweg-de Klerk

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Suzy′s Handsome DucklingS. Zavodny1UCAC BOB
ReuenTussenklasseOmyl′s Swift Malik V. Telgter SprengM.L. Ter Horst-Otten1URes CAC
TevenPuppyklasseRuby Susie Under The Red SkyA.T. Kamer & G.G. Slomp1VBBeste pup
TevenJeugdklasseLay It All On Me From The Green ResortD. Smit1ZG
TevenTussenklasseFirst Dream From The Dutch FriendsA. Vriend & H. Vriend Drogt1ZG
TevenTussenklasseTemple Of Minerva CelestaD. Mulder2ZG
TevenOpenklasseTollwest Burgess ShaleA.T. Kamer & G.G. Slomp1UCAC CACIB BOS

Eindhoven CAC-CACIB, 9-2-2020, keurmeester: mw. H. Warendorf

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Suzy′s Handsome DucklingStephan Zavodny1URes. CAC
ReuenJeugdklasseForget The Rest From Cashel ValeH. v.d Hamsvoord2U
ReuenTussenklasseRussian Roulette Of Great PleasureE.& C. van de Langenberg1U
ReuenOpenklasseReadyfor Taken T′ Great PleasureE.& C. van de Langenberg1U
ReuenOpenklasseRed Calypso′s Duck Rock River GemE.H.J. Boertjes2U
ReuenKampioensklasseRoaneden Quatch A Falling StarE.& C. van de Langenberg1UCAC-CACIB
ReuenKampioensklassePikachu′s Pride Of Chicquera′s CrownNikie Vantorre2URes. CACIB
ReuenKampioensklasseCashel Vale′s Wild Card By ManitouH. v.d Hamsvoord3U
TevenPuppyklasseRuby Susie Under The Red SkyA.T. Kamer en G.G. Slomp1VB
TevenJeugdklasseA Work Of Art From Cashel ValeH. v.d Hamsvoord1URes. CAC
TevenJeugdklasseRed Amicum Spring Of Cool FlameL.A.M. Kemperman- Guelen2U
TevenJeugdklasseStrigidae Shimai Of Chicquera′s CrownNikie Vantorre3U
TevenJeugdklassePleasant Tollerbay′s SanyuK. Daelemans4U
TevenJeugdklasseHappier From The Green ResortM. Dezutter & A. ColijnZG
TevenJeugdklasseHeartbreaker Toller Of Carpe DiemH. van Essen & R. RubieZG
TevenJeugdklasseLagertha′s Secondhand RoseP. van OppenZG
TevenJeugdklasseRhythm And Rhyme Of Great PleasureE. & C. van de LangenbergU
TevenTussenklasseNirvelli Midsummer NightsJ.G. Paans1UCAC-CACIB-BOB
TevenTussenklasseRainbow Gold Enya Of Great PleasureF. van Lent-v.d. Berg2ZG
TevenTussenklasseFire Shadow Angel Diamondstar Love StoryH. van Essen & R. RubieG
TevenOpenklasseLike None Otter From Cashel ValeH. v.d Hamsvoord1URes. CACIB
TevenOpenklasseQuinoa Of Great PleasureE. & C. van de Langenberg2U
TevenOpenklasseTollwest Burgess ShaleA.T. Kamer en G.G. Slomp3U
TevenOpenklasseMayflower Dancer′s OnyxK. Daelemans4U
TevenOpenklasseRed Amicum DaydreamA. Hiddink-HerweijerZG