Logo NSDTRCN

Showuitslagen 2016

 

Kerstshow KNON CAC-CACIB, 17-12-2016, keurmeester: mw. R. Lochs-Romans

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenPuppyklassePablo Dice Of Great PleasureF. Nijenhuis1UBeste Pup
ReuenTussenklasseFrá Hreinir-veller OdyB.S. Huigen1UCAC-CACIB-BOB
ReuenTussenklasseHeyoka′s Red Flame For Edison HopeS. Zavodny & J. Zavodny2U
ReuenTussenklassePrince Charming Of Red GloryL. van Zon3ZG
ReuenOpenklasseRhineferry′s Raven Stout GuitroC.A.M Eelman & A. Kap1URes CAC - Res CACIB
ReuenOpenklasseThanksgiving At Sunrise D′artagnanC. Broich2ZG
ReuenKampioensklasseManitou′s Sparkling JoppeA.T. Kamer & G.G. Slomp1U
TevenBabyklasseSplash Takin A Bath Under The Red SkyA.T. Kamer & G.G. Slomp1VBBeste Jongste Puppy
TevenPuppyklasseWildfowlers True ColoursC.G. van Leeuwen1B
TevenJeugdklasseFront Page News From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1UBeste Jeusd, CAC-BOS
TevenTussenklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer & G.G. Slomp1ZG
TevenOpenklasseRhailey′s Spirit From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1URes CAC- CACIB
TevenOpenklasseRed Riverlands Morgandy NabliY.J. van Thiel2ZG
TevenOpenklasseTarragon From Nova′s PowerE.A.J. Maas3ZG

Amsterdam Winnershow KNON CAC-CACIB, 10-12-2016, keurmeester: Alfons Simons (NL)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Working SecretJ. van der Zijden & L. Douma1URes Cac, Beste Jeugd, Jeugd Winner'16
ReuenJeugdklassePokerface Of Great PleasureE. van de LangenbergG
ReuenTussenklasseJamesT. Wouda1U
ReuenTussenklasseFire Shadow Grateful Platter MaximumH. v. Essen & M. Rubie2ZG
ReuenOpenklasseLittleriver′s O′Cananda To EusanitT. Westwood1U
ReuenOpenklasseFunk′s Riverdance Of Red GloryB. Ribbels2U
ReuenOpenklasseRhineferry′s Raven Stout GuitroC.A.M Eelman & A. Kap3U
ReuenKampioensklasseRiverwatcher AtkaD. Anstead1UCAC-CACIB-BOB Winner'16
ReuenKampioensklasseSeawild′s Born To PerformM.S. Larsen2URes CACIB
ReuenKampioensklasseName Of The Game Of Great PleasureE. van de Langenberg3U
TevenPuppyklasseYlyo′s Lively Sybèl V. Telgter SprengM.C. Wentink1VBBeste Pup
TevenJeugdklasseOdette On Cloud Nine Of Great PleasureE. van de Langenberg1UJeugd Winster'16
TevenJeugdklassePeak A Boo From Cashel ValeH. van der Hamsvoord2ZG
TevenTussenklasseFra Hreinir-veller Red SunnaM.J.C. van de Velde1ZG
TevenOpenklasseNononzus Of Great PleasureB.E.J. van der Drift1URes CAC- Res CACIB
TevenOpenklasseRiverwatcher PikpaktukD. Anstead2U
TevenOpenklasseNevada Of Great PleasureE. van de Langenberg3U
TevenOpenklasseSplish Splash From Cashel ValeS. v.d. Blom & A. v.d. Blom4ZG
TevenOpenklasseWest Coast Tollers AfroditeM.C. WentinkZG
TevenKampioensklasseEusanit Apple Of One′s EyeT. Westwood1UCAC-CACIB-BOS Winster'16
TevenKampioensklasseRed′s Giggle Juice From Cashel ValeH. van der Hamsvoord2U

The Holland Cup CAC-CACIB, 9-12-2016, keurmeester: Monika Blaha (AT)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenTussenklasseFire Shadow Grateful Platter MaximumH. v. Essen & M. Rubie1U
ReuenOpenklasseEmil V.h. BovenwaterA.M. Fetter1U
ReuenOpenklasseLittleriver′s O′Cananda To EusanitT. Westwood2ZG
ReuenOpenklasseRhineferry′s Raven Stout GuitroC.A.M Eelman & A. Kap3ZG
ReuenKampioensklasseRiverwatcher AtkaD. Anstead1UCAC-CACIB-BOB
ReuenKampioensklasseSeawild′s Born To PerformM.S. Larsen2URes CAC- Res CACIB
TevenJeugdklassePeak A Boo From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1UBeste JeugdNederlands Jeugdkampioen
TevenTussenklasseLunaJ.J.P van Nistelrooij & H.J.P van Nistelrooij1ZG
TevenOpenklasseNononzus Of Great PleasureB.E.J. van der Drift1UCAC-CACIB-BOS
TevenOpenklasseRiverwatcher PikpaktukD. Anstead2U
TevenKampioensklasseEusanit Apple Of One′s EyeT. Westwood1URes CAC- Res CACIB
TevenKampioensklasseRed′s Giggle Juice From Cashel ValeH. van der Hamsvoord2U

Dogshow Bleiswijk CAC-CACIB, 6-11-2016, keurmeester: dhr. J. de Cuyper (BE)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseBanditG. Metselaa-Buijtendijk1ZG
ReuenJeugdklasseJamesT. Wouda2ZG
ReuenTussenklasseEvviva La Vita Assassin′s ArrowN. Antheunis1URes CAC- Res CACIB
ReuenTussenklasseHeyoka′s Red Flame For Edison HopeS. Zavodny & J. Zavodny2ZG
ReuenOpenklasseEmil V.h. BovenwaterA. M. Fetter1ZG
ReuenKampioensklasseManitou′s Sparkling JoppeA.T. Kamer & G. Slomp1UCAC-CACIB-BOS
TevenBabyklasseMacdreams Twiss From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1VBBeste Jongste Puppy, 3 BIS Jongste Puppy
TevenPuppyklasseWildfowlers True ColoursC.G. van Leeuwen1B
TevenJeugdklassePeak A Boo From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1U
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong2U
TevenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Best Kept SecretK.H.W. van Kessel- van Eijndhoven3ZG
TevenJeugdklasseOonah Of Great PleasureC. de Borger4ZG
TevenTussenklasseRhailey′s Spirit From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1URes CAC- Res CACIB
TevenTussenklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer & G. Slomp2ZG
TevenOpenklasseSplish Splash From Cashel ValeS. v.d. Blom & A. v.d. Blom1U
TevenKampioensklasseRed′s Giggle Juice From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1UCAC-CACIB-BOB

Dogshow Bleiswijk CAC-CACIB, 5-11-2016, keurmeester: mw. H. Warendorf

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseJamesT. Wouda1U
ReuenTussenklasseHeyoka′s Red Flame For Edison HopeS. Zavodny & J. Zavodny1URes. CAC / CACIB
ReuenOpenklasseAlliance de La Vie Fox FinderI. Hoornaert1URes CACIB
ReuenOpenklasseRus N′riv Ft Beg Your Pardon DearJ. Brink & H.F. Brink-Wolters2ZG
ReuenOpenklasseIxion Under The Red SkyJ.L Wierenga & P .Wierenga- Giljam3ZG
ReuenVeteranenklasseAlliance de La Vie ThunderclapI. Hoornaert1UCAC-BOS
TevenBabyklasseMacdreams Twiss From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1VBBeste Jongste Puppy
TevenJeugdklassePeak A Boo From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1U
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong2U
TevenJeugdklasseSuzy Tevreden RakkersA. Weltevreden Guldemeester3ZG
TevenTussenklasseNononzus Of Great PleasureB. van der Drift1UCAC-CACIB-BOB
TevenTussenklasseRhailey′s Spirit From Cashel ValeH. van der Hamsvoord2ZG
TevenTussenklasseAlliance de La Vie QuidditchD. Bakker3ZG
TevenTussenklasseCanna Dea′s Elegant Little StarP. van Oppen4ZG
TevenOpenklasseTarragon From Nova′s PowerE.A.J. Maas & P.A.C. Schellekensabs.
TevenKampioensklasseRed′s Giggle Juice From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1URes CAC- Res CACIB

Zwolle CAC-CACIB, 2-10-2016, keurmeester: mr G. Kips (LU)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Working SecretJ. van der Zijden & L. Douma1UNederlands Jeugdkampioen
ReuenTussenklasseHeyoka′s Red Flame For Edison HopeS. Zavodny1URes CAC- Res CACIB
ReuenKampioensklasseBuccaneer The High Spirits TollerB. Winkmann1UCAC-CACIB-BOS
TevenBabyklasseWildfowlers Give And TakeH. HoekstraWB
TevenJeugdklasseFra Hreinir-veller Red SunnaM.J.C. van de Velde1UNederlands Jeugdkampioen
TevenJeugdklasseMartinique Of Red GloryB. Winkmann2U
TevenJeugdklasseYou Are My Sunshine Under The Red SkyA. Vriend & H. Vriend-Drogt3U
TevenJeugdklasseSuncatcher′s Limited EditionB.D.M. Kloeze4U
TevenJeugdklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer & G. SlompZG
TevenJeugdklasseCayaD. MulderU
TevenJeugdklassePlien Under The Red SkyM. TangermanU
TevenKampioensklasseSuncatcher′s Happy HourB.D.M. Kloeze1UCAC-CACIB-BOB
TevenVeteranenklasseGolden Dawn Under The Red SkyA.T. Kamer & G. Slomp1UBeste VeteraanNederlands Veteranen Kampioen

Zwolle CAC-CACIB, 1-10-2016, keurmeester: mw. F.J. Mensink

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Working SecretJ. van der Zijden & L. Douma1URes CAC
ReuenKampioensklasseBuccaneer The High Spirits TollerB. Winkmann1UCAC-CACIB-BOB
TevenJeugdklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer & G. Slomp1UCAC-BOS
TevenJeugdklasseFra Hreinir-veller Red SunnaM.J.C. van de Velde2URes CAC
TevenJeugdklasseCayaD. Mulder3ZG
TevenJeugdklasseMartinique Of Red GloryB. Winkmann4ZG

Maastricht CAC-CACIB, 25-9-2016, keurmeester: Rinie Leenen

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseHeyoka′s Red Flame For Edison HopeS. Zavodny & J. Zavodny1UCAC-BOS
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Working SecretJ. van der Zijden & L. Douma2U
ReuenJeugdklasseAramis Rocco Di Casa TollerG.J.W. Bongaerts3ZG
ReuenTussenklasseFire Shadow Grateful Platter MaximumH. Essen & M. Rubie1URes CACIB
ReuenOpenklasseAbsolutely Tristan GaroneraP. Snijders & G. van Mestrum1ZG
ReuenKampioensklasseRiverwatcher AtkaD. Anstead1URes CAC- CACIB
ReuenKampioensklasseShaggy Toller′s White Banjo BoyA.P. Placha2ZG
TevenBabyklasseI Go Wild From Nova′s PowerC.R.L Weijzen1VB
TevenJeugdklasseAlba Nuadh Best Kept SecretK.H.W. van Kessel- van Eijndhoven1URes CAC
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong2U
TevenJeugdklasseCanna Dea′s Elegant Little StarP. van Oppen3ZG
TevenJeugdklasseYou Are My Sunshine Under The Red SkyA. Vriend & H. Vriend-Drogt4ZG
TevenJeugdklasseFay′s Lexi Of Stroezel SensationG.J.W. BongaertsZG
TevenOpenklasseRiverwatcher PikpaktukD. Anstead1URes CACIB
TevenKampioensklasseDesire Of Red GloryC. de Jong1UCAC-CACIB-BOB

Maastricht CAC-CACIB, 24-9-2016, keurmeester: Will Hochstenbach

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenBabyklasseEvening Land Of Indians Jack Domek Za MiastemA.P. Plachantb
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Working SecretJ. van der Zijden & L. Douma1U
ReuenJeugdklasseRivertails Ocean′s CastawayK. Declerck2ZG
ReuenTussenklasseFire Shadow Grateful Platter MaximumH. Essen & M. Rubie1U
ReuenOpenklasseAbsolutely Tristan GaroneraP. Snijders & G. van Mestrum1URes CAC- Res CACIB
ReuenKampioensklasseRiverwatcher AtkaD. Anstead1UCAC-CACIB-BOB
ReuenKampioensklasseShaggy Toller′s White Banjo BoyA.P. Placha2ZG
TevenJeugdklasseYou Are My Sunshine Under The Red SkyA. Vriend & H. Vriend-Drogt1UCAC-BOS
TevenJeugdklasseAlba Nuadh Best Kept SecretK.H.W. van Kessel- van Eijndhoven2URes CAC
TevenJeugdklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer & G. Slomp3U
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong4ZG
TevenOpenklasseRiverwatcher PikpaktukD. Anstead1ZG
TevenVeteranenklasseGolden Dawn Under The Red SkyA.T. Kamer & G. Slomp1U

Kampioenschapsclubmatch CAC, 11-9-2016, keurmeester: mw. Lene Johansen (DK) – reuen va jeugdklasse, mw. Beate Ting (D) – teven va jeugdklasse, mw. Elly Winkelman (NL) – jongste puppy, puppy, veteranen

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenBabyklasseNovalicious Nothing ComparesR. van Tilburg1VB
ReuenBabyklasseVinzI. van de Mast-Brand & G. van de Mast2VB
ReuenBabyklasseYlyo′s Jolly Yagger Van Telgter SprengF.M.C. Smit & M.J.J.C. Smit-Goessens3VB
ReuenPuppyklasseLucky Strike V.h. BovenwaterA. Luijpen & K.E.C. d'Haeselaer1B
ReuenJeugdklasseRus N′ Riv Ts Ain′t Nothing ′bout YT. Knutsson1U
ReuenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Working SecretL. Douma & J. van der Zijden2U
ReuenJeugdklasseJamesT. Wouda & G. Wouda-Dijkstra3U
ReuenJeugdklasseGoldfingerF. Schepers & S. Schepers4U
ReuenJeugdklasseAxstandas I Am So LuckyL. Hollander ZG
ReuenJeugdklasseAxstandas My Kind Of LuckL. Zoodsma & M.J. Zoodsma- WierengaU
ReuenJeugdklasseAxstandas The Lucky OneL. Braspenning-GroenewegenZG
ReuenJeugdklasseSimba V.d. TollerhofJ. Tips & I. TipsU
ReuenJeugdklasseCanna Dea′s History Of Murphy′s LawM. Visser & S.v. NieuwenhuijzenZG
ReuenJeugdklasseCanna Dea′s Hephaestus Fire WeaponE.M. van der Meer & R.T. JanssenZG
ReuenJeugdklassePrince Charming Of Red GloryR. van Zonabs.
ReuenJeugdklasseCanna Dea′s Helios Heart Of The SunL. Finklenberg & M. ElingsZG
ReuenOpenklasseAbsolutely Tristan GaroneraP. Snijders & G. van Mestrum1U
ReuenOpenklasseRhineferry´s Raven Stout GuitroC.A.M Eelman & A. Kap2U
ReuenOpenklasseGentle Xcenzi Ulbe AchterafG. v. d. Mast & I. v.d. Mast-Brand3U
ReuenOpenklasseEmil V.h. BovenwaterA.M. Fetter4U
ReuenOpenklasseRhineferry′s King Of The WordM. Putman & I. Putmandisk
ReuenOpenklasseRhineferry′s King Louis TwoJ. MeijerZG
ReuenOpenklasseIt′s Dog Latin Quicksilver BoyL.H.J. Terhorst & A.W. Brondijkabs.
ReuenOpenklasseIxion Under The Red SkyJ.L Wierenga & P .Wierenga- GiljamU
ReuenOpenklasseRus N`riv Ft Beg Your Pardon DearJ. Brink & H. Brink-WoltersU
ReuenOpenklasseMclaren Milton From Roes′ PlaceB. Starinkabs.
ReuenOpenklasseTantramar′s Beaubassin PrideJ. de Boer & L. MerkensU
ReuenOpenklasseNye Rocket Splash From Roes′ PlaceK. Braam & E. BookerM
ReuenOpenklasseAgildes Heart Of SteelJ. van den BoschU
ReuenOpenklasseCanna Dea′s Dancing Heart Of GoldA. van Butselaar & W. van Butselaar-van EijkZG
ReuenOpenklasseCanna Dea′s Bijou PrecieuxM. le Blanc & J. VermeulenU
ReuenOpenklasseRhineferry′s Hidden TreasureM.J. van Rossum & J.P. van der PoelG
ReuenOpenklasseCanna Dea′s Dances With Fiery HeartS.G. van Keulen & G.P. van Keulen-SchefferG
ReuenOpenklasseFinal Water Hunter Of Red GloryI. de WagtU
ReuenOpenklasseSalt And Pepper From Nova′s TreasureG.J. Meijer & N. KuijpersZG
ReuenKampioensklasseMyrock′s Simeon StoneT. Knutsson1UCAC-BOB-Clubwinnaar 2016
ReuenKampioensklasseBuccaneer The High Spirits TollerB. & J. Winkmann2U
ReuenKampioensklasseMurphyT.J. Pesulima3U
ReuenKampioensklasseIt′s Dog Latin Pride And JoyK de Vos & L. Woltman4U
ReuenKampioensklasseManitou′s Sparkling JoppeT. Kamer & G. SlompG
ReuenFokkersklasseRus N′ Riv Tråpid Love Struck TwiceT. Knutsson1U
ReuenGebruikshondenklasseSuncatcher′s Hop Into My HeartJ. van der Zijden & L. Douma1URes CAC-Beste Gebruikshond
ReuenGebruikshondenklasseRus N´riv Nyytraa White CanvasC. Sauer & S. Sauer2ZG
ReuenJongehondenklasseFire Shadow Grateful Platter MaximumH. v. Essen & M. Rubie1U
ReuenJongehondenklasseRhineferry´s Sirius ZaxC.A.M. Eelman2ZG
ReuenJongehondenklasseCowly Perro V. Telgter SprengM. Phielix3ZG
ReuenJongehondenklasseAll Your Friends V.h. DekkershofM.M.A. Olsthoorn & M.H. Olsthoorn4ZG
TevenBabyklasseDiva Of Cherries PrideR. Kempkens & L.L.M. Kempkens -Van Aalten1VBBeste Jongste Puppy
TevenBabyklasseYlyo′s Lively Sybèl V. Telgter SprengM.C. Wentink2VB
TevenBabyklasseWildflowers Go The Extra MileN.D.C.M. Schoenmakers - v. d. Nieuwenhuizen & C.E.M. Schoenmakers3VB
TevenBabyklasseNovalicious Private DancerR. Siersema4VB
TevenBabyklasseWildfowlers True ColoursI. van LeeuwenB
TevenBabyklasseWildfowlers Give And TakeH. Hoekstra & R. HoekstraB
TevenBabyklasseYlyo′s Playful Kaya V. Telgter SprengL.J. Roetman & E.M.L. Roetman- van EttingerVB
TevenBabyklasseDunjaM. van Peursem-de Bruin & G.J. van PeursemVB
TevenBabyklasseCrazy In Love Of Cherries PrideA. Kers & M. WijnandsVB
TevenBabyklasseYlvo′s Sunny Jolie V. Telgter SprengV.J.A.M. Voesenek-MolB
TevenPuppyklasseJunami V.d. AmandelgaardK. van der Linden1B
TevenPuppyklasseChico Ruby Ronja V.d. Stam de DuffeltJ.L.H.M. Poos & R.C.H. van Alphen2B
TevenPuppyklasseStefia Alergria V.d. Victoria HofM. Wijgerdedisk
TevenJeugdklasseFra Hreinir-veller Red SunnaM.J.C. van de Velde1UBeste Jeugd
TevenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Best Kept SecretK.H.W. van Kessel-van Eijndhoven2U
TevenJeugdklasseRhineferry´s Frosted Flame FeroC.A.M Eelman3U
TevenJeugdklasseCanna Dea′s Hestia Of Sacred FireC. Helmond4U
TevenJeugdklasseManusia′s Ayla-danaT. van der Gulik & K. de HaanU
TevenJeugdklassePlien Under The Red SkyM. Tangerman & S.J.W. JullensU
TevenJeugdklasseRed Calypso′s Spring TimeS. Driehuizen & D. MeulendijksZG
TevenJeugdklasseRed Calypso′s Winter TimeR. van OirschotZG
TevenJeugdklasseMartinique Of Red GloryB. & J. WinkmannU
TevenJeugdklasseSuzy Tevreden RakkersA. Weltevreden GuldemeesterU
TevenJeugdklasseRhineferry′s Ruadhan Little JewelL. Woltman & K. de VosZG
TevenJeugdklasseCon Fuoco Rumour Has ItJ. F. Kuijlenburg & M. KuijlenburgZG
TevenJeugdklasseSuncatcher′s Limited EditionB.D.M. Kloeze & M.A. KleefmanZG
TevenJeugdklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer & G. Slompabs.
TevenJeugdklasseJinxM. GoosenZG
TevenJeugdklasseYou Are My Sunshine Under The Red SkyA. Vriend & H. Vriend-DrogtZG
TevenJeugdklasseCon Fuoco Tolling In The DeepM. van PenderenZG
TevenJeugdklasseCanna Dea′s Hecate Of SorceryA. van Butselaar & W. van Butselaar-van EijkZG
TevenJeugdklasseAxstandas Spirit Of LuckyA.L. JongeneelZG
TevenJeugdklasseRed Riverlands Aideen NaicaJ. MolenaarZG
TevenJeugdklasseRed Riverlands Ailidh NaicaH.A. Hovenkamp Klinkhamer & E.G. HovenkampZG
TevenOpenklasseRedwyn Fieljeppen 2 BovenwaterG. van Vulpen-Handels1U
TevenOpenklasseSplish Splash From Cashel ValeS. v.d. Blom & A. v.d. Blom2U
TevenOpenklasseAlba Nuadh Agile Di StevieS. Schalken3U
TevenOpenklasseYuna Tevreden RakkersA. Weltevreden Guldemeester4U
TevenOpenklasseRus N′ Riv Ft She′a All On My MindP. Remmers & C. Remmers-v. EckZG
TevenOpenklasseWest Coast Tollers AfroditeM.C. WentinkZG
TevenOpenklasseShiva Tevreden RakkersA. Weltevreden GuldemeesterZG
TevenOpenklasseJaylaM.E. Hartog-v.Brummelen & R. HartogU
TevenOpenklasseAlba Nuadh Mcstevie′s Karyarat KimR.W. SiersemaZG
TevenOpenklasseTarragon From Nova′s PowerP.A.C. Schellekens & E.A.J. MaasU
TevenOpenklasseNovaN. van de VenG
TevenOpenklasseLovisa V.h. BovenwaterA.L. JongeneelZG
TevenKampioensklasseSuncatcher′s Happy HourB.D.M. Kloeze & M.A. Kleefman1UCAC-BOS
TevenKampioensklasseRus N′ Riv Nyytråå And You Tell MeT. Knutsson2URes CAC
TevenKampioensklasseAlba Nuadh Soave Di StevieK.H.W. van Kessel- van Eijndhoven3U
TevenKampioensklasseDesire Of Red GloryC. de Jong4U
TevenVeteranenklasseGolden Dawn Under The Red SkyA.T. Kamer & G. Slomp1UBeste Veteraan
TevenVeteranenklasseRed Fairy Tales Leaf From HeavenK.H.W. van Kessel- van Eijndhoven2U
TevenVeteranenklasseAlliance de La Vie BarkaroleC. de Jong3U
TevenVeteranenklasseMogis Ninou Franka V. Telgter SprengM.C. Wentink4ZG
TevenVeteranenklasseRiver Nova Arctic DreamJ. Achterberg- v.d. Laan & M. AchterbergZG
TevenFokkersklasseRus N′ Riv Tråpid Who′s That LoveT. Knutsson1U
TevenFokkersklasseSaami Tuija V.d. Stam de DuffeltJ.L.H.M. Poos & R.C.H. van Alphen2U
TevenFokkersklasseCowly Atuk V. Telgter SprengM.C. Wentink & H. Staal-v.d. Ven3ZG
TevenFokkersklasseJitthu′s Pabla V. Telgter SprengM.C. Wentink & B.E. Hofman-Vos4ZG
TevenGebruikshondenklasseFinal Fantasy Of Red GloryC. de Jong1U
TevenJongehondenklasseNala Happy Of Great PleasureA. de Jonge1U
TevenJongehondenklasseCanna Dea′s Elegant Little StarP. van Oppen2U
TevenJongehondenklasseAlba Nuadh Troubelicious Like PinkS. Schalken3U
TevenJongehondenklasseOrawika′s Onora From Roes′ PlaceE.M.W.J. Booker & R. Meijer4ZG
TevenJongehondenklasseAlba Nuadh Pink′s Ticket To TroubleA. van GalenZG

Rotterdam CAC-CACIB, 4-9-2016, keurmeester: Ralph Dunne (IE)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenTussenklasseFire Shadow Grateful Platter MaximumH. v. Essen & M. Rubie1UCAC-CACIB-BOB
ReuenKampioensklasseRoaneden′s GoldrushC. & E. van de Langenberg1URes CAC- Res CACIB
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong1ZG
TevenJeugdklasseFra Hreinir-veller Red SunnaM. v.d Velde2ZG
TevenJeugdklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyT. Kamer & G. Slomp3ZG
TevenTussenklasseNononzus Of Great PleasureB.E.J. v.d Drift1U
TevenOpenklasseDeep Purlpe Of Red GloryH.M.J. Wulterkens & W.L de Jongh1UCAC-CACIB-BOS
TevenKampioensklasseJersey Of Great PleasureC. & E. van de Langenberg1URes CAC- Res CACIB

Rotterdam CAC-CACIB, 3-9-2016, keurmeester: Hans v.d. Berg (NL)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseRoaneden′s GoldrushC. & E. van de Langenberg1UCAC-BOS
ReuenTussenklasseFire Shadow Grateful Platter MaximumH. v. Essen & M. Rubie1URes CAC- CACIB
ReuenOpenklasseRus N′riv Ft Beg Your Pardon DearJ. Brink & H.Brink-Wolters1ZG
TevenJeugdklasseAlba Nuadh Gwenny′s Best Kept SecretK.H.W. van Kessel- van Eijndhoven1UCAC-BOB
TevenJeugdklasseFra Hreinir-veller Red SunnaM v.d. Velde2ZG
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong3ZG
TevenJeugdklasseCanna Dea′s Elegant Little StarP. van Oppen4ZG
TevenTussenklasseNononzus Of Great PleasureB.E.J. v.d Drift1URes CAC- CACIB
TevenOpenklasseDeep Purlpe Of Red GloryH.M.J. Wulterkens & W.L de JonghG
TevenKampioensklasseJersey Of Great PleasureC. & E. van de Langenberg1URes CACIB

Indoor Uden CAC-CACIB, 19-6-2016, keurmeester: T. Urek

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseAramis Rocco Di Casa TollerG. Bongaerts1UBeste Jeugd
ReuenJeugdklasseRoaneden′s GoldrushE. van de Langenberg2U
ReuenJeugdklassePrins Van de TollerhofR. Kox3ZG
ReuenOpenklasseAbsolutely Tristan GaroneraP. Snijders1U
ReuenOpenklasseLittleriver′s O′Cananda To EusanitT. Westwood2U
ReuenOpenklasseIxion Under The Red SkyJ. Wierenga3U
ReuenKampioensklasseBuccaneer The High Spirits TollerB. Winkman1UCAC-CACIB-BOS
ReuenKampioensklasseAlliance de La Vie Fox FinderI. Hoornaert2URes CAC- Res CACIB
TevenJeugdklasseMartinique Of Red GloryB. Winkmann1U
TevenJeugdklasseCanna Dea′s Elegant Little StarP. van Oppen2U
TevenTussenklasseNiyami Of Great PleasureP. van den Dries1U
TevenOpenklasseSpring Maple Leaf V.d. TollerhofH. Verhoeven-Leussink1URes CAC- Res CACIB
TevenOpenklasseRed Romy Of Stroezel SensationG. Bongaerts2U
TevenOpenklasseAlliance de La Vie Pheasant ProwlerD. de Haasabs.
TevenKampioensklasseEusanit Apple Of One′s EyeT. Westwood1UCAC-CACIB-BOB
TevenKampioensklasseHoneymoon Of Great PleasureE. van de Langenberg2U

Indoor Uden CAC-CACIB, 18-6-2016, keurmeester: Adrichem Boogaert-Kwint

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseRoaneden′s GoldrushE. van de Langenberg1URes CAC- Beste Jeugd
ReuenOpenklasseLittleriver′s O′Cananda To EusanitT. Westwood1UCAC-CACIB-BOS
ReuenOpenklasseAbsolutely Tristan GaroneraP. Snijders2URes CACIB
ReuenKampioensklasseBuccaneer The High Spirits TollerB. Winkmann1U
TevenJeugdklasseMartinique Of Red GloryB. Winkmann1URes CAC
TevenKampioensklasseEusanit Apple Of One′s EyeT. Westwood1UCAC-CACIB-BOB
TevenKampioensklasseHoneymoon Of Great PleasureE. van de Langenberg2U

Dogshow De Baronie, 4-6-2016, keurmeester: dhr. J. Verrees

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenOpenklasseFunk′s Riverdance Of Red GloryB. Ribbels1UCAC - CACIB
ReuenKampioensklasseManitou′s Sparkling JoppeA.T. Kamer1Ures. CAC - res. CACIB
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong1U
TevenJeugdklasseSunshine Of My Live Under The Red SkyA.T. Kamer2U
TevenJeugdklasseAxstandas Spirit Of LuckyA.L. Jongeneel3U
TevenJeugdklasseCanna Dea′s Elegant Little StarP. van Oppen4ZG
TevenTussenklasseManusia′s Dana-puckE. Bogers-Embrechts1U
TevenTussenklasseRed Riverlands Morgandy NabliY.J. van Thiel2ZG
TevenOpenklasseSaami Tuija V.d. Stam de DuffeltJ.H.M. Poos1Ures. CAC - res. CACIB
TevenOpenklasseNovaN. van de Ven2U
TevenOpenklasseTarragon From Nova′s PowerE.A.J. Maas3ZG
TevenGebruikshondenklasseFinal Fantasy Of Red GloryC. de Jong1UCAC-CACIB-BOB

Jachthonden CAC, 22-5-2016, keurmeester: mrs. A.C. Johansson (SE)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenBabyklasseLucky Strike V.h. BovenwaterA. Luijpen & K.E.C. d'Haeselaer1VB
ReuenOpenklasseRhineferry′s Hidden TreasureM.J. van Rossum & J.P. van der Poel1URes CAC
ReuenOpenklasseAbsolutely Tristan GaroneraP. Snijders & G. van Mestrum2U
ReuenKampioensklasseIt′s Dog Latin Pride And JoyK. de Vos & L. Woltman1UCAC-BOS
ReuenKampioensklasseManitou′s Sparkling JoppeA.T. Kamer & G. Slomp2U
ReuenKampioensklasseAlliance de La Vie Fox FinderI. Hoornaert3U
ReuenKampioensklasseSeawild′s Born To PerformM.S. Larsenabs.
TevenBabyklasseJunami V.d AmandelgaardK. van der Linden1VBBeste Jongste Puppy
TevenJeugdklasseNononzus Of Great PleasureB.E.J. van der Drift1UCAC-BOB
TevenJeugdklasseMayflower Dancer′s OnyxK. Daelemans2U
TevenJeugdklasseRhineferry′s Ruadhan Little JewelL. Woltman & K. de Vos3ZG
TevenJeugdklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer & G. Slomp4ZG
TevenJeugdklasseAxstandas Spirit Of LuckyA.L. JongeneelZG
TevenOpenklasseRedwyn Fieljeppen 2 BovenwaterG. van Vulpen-Handels1URes CAC
TevenOpenklasseSaami Tuija Vd Stam de DuffeltJ.L.H.M. Poos & R.C.H. van Alphen2U
TevenOpenklasseAlliance de La Vie Crow CatcherE. Veldwachter3ZG
TevenVeteranenklasseRed Fairy Tales Go′s Girl At The WellA.T. Kamer & G. Slompntb

De Utrecht, 9-4-2016, keurmeester: Dhr. J. de Cuyper (B)

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseAvatar Omaticaya Eytukan OwenE. v.d. Langenberg en C. vd. Langenberg1U
ReuenJeugdklasseRhineferry′s Sirius ZaxC.A.M. Eelman2ZG
ReuenJeugdklassePrince Charming Of Red GloryL. van Zon3ZG
ReuenTussenklasseName Of The Game Of Great PleasureE. v.d. Langenberg en C. vd. Langenberg1UCAC CACIB BOB
ReuenTussenklasseRhineferry′s Raven Stout GuitroC.A.M. Eelman2URes. CAC / res. CACIB
ReuenTussenklasseHedera′s Absolutely AdorableA. Nuijten-Vink3ZG
ReuenOpenklasseFinal Water Hunter Of Red GloryI. de Wagt1U
ReuenOpenklasseFunk′s Riverdance Of Red GloryB. Ribbels2U
ReuenOpenklasseAlliance de La Vie FlannanV. Boukens-Pulmans3ZG
TevenJeugdklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer1U
TevenJeugdklasseRhailey′s Spirit From Cashel Vale H. van der Hamsvoord2U
TevenJeugdklasseNona Of Great PleasureE. v.d. Langenberg en C. vd. Langenberg3U
TevenJeugdklasseYou Are My Sunshine Under The Red SkyA. Vriend4U
TevenJeugdklasseCon Fuoco Rumour Has ItM.Q.M. KuijlenburgU
TevenJeugdklasseRhineferry′s Frosted Flame FeroC.A.M. EelmanZG
TevenJeugdklasseRhineferry′s Vesper ZaxC.A.M. EelmanZG
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de JongU
TevenJeugdklasseRhineferry′s Ruadhan Little JewelL. WoltmanZG
TevenTussenklasseRed′s Giggle Juice From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1UCAC CACIB
TevenOpenklasseRed Calypso′s Great HappynessC. van Wijk1U
TevenOpenklasseMerricks Choice From Roes′ PlaceM. van PenderenG
TevenKampioensklasseMorgana Of Great PleasureE. v.d. Langenberg en C. vd. Langenberg1URes. CAC / res. CACIB
TevenKampioensklasseHoneymoon Of Great PleasureE. v.d. Langenberg en C. vd. Langenberg2U
TevenVeteranenklasseRed Fairy Tales Go′s Girl At The WellA.T. Kamer1UBeste Veteraan
TevenVeteranenklasseRed Rio Chowilawa From Cashel ValeH. van der Hamsvoord2U

Leiden CAC-CACIB, 19-3-2016, keurmeester: mw. F.H.M.G. Lochs-Romans

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenJeugdklasseRhineferry′s Sirius ZaxC.A.M. Eelman1ZG
ReuenOpenklasseAlliance de La Vie Fox FinderI. Hoornaert1UCAC-CACIB
ReuenOpenklasseCanna Dea′s Dancing Heart Of GoldA van Butselaar & W. v Butselaar- van Eijk2URes CAC-Res CACIB
ReuenOpenklasseEmil V.h. BovenwaterA.M. Fetter3U
ReuenOpenklasseFunk′s Riverdance Of Red GloryV. van Houwelingen en B. Ribbels4ZG
ReuenOpenklasseIxion Under The Red SkyJ.L. Wierenga & P. Wierenga-GiljamZG
ReuenKampioensklasseManitou′s Sparkling JoppeA.T.Kamer1U
TevenPuppyklasseSuzy Tevreden RakkersA. Weltevreden-Guldenmeester1VBBeste Pup
TevenJeugdklasseYou Are My Sunshine Under The Red SkyA. Vriend & H. Vriend-Drogt1UCAC BOB
TevenJeugdklasseRhineferry′s Ruadhan Little JewelL. Woltman & K. de Vos2U
TevenJeugdklasseRhineferry′s Vesper ZaxC.A.M. Eelman3U
TevenJeugdklasseRhineferry′s Frosted Flame FeroC.A.M. Eelman4ZG
TevenJeugdklasseTrue Love V.′t DekkershofE.J. van OostenG
TevenJeugdklasseCanna Dea′s Elegant Little StarP. van OppenZG
TevenJeugdklasseRhineferry′s Sidra ZaxH. SchuiteZG
TevenTussenklasseNiyami Of Great PleasureP.F.A. van den Dries & P.E.J. van den Dries1URes CAC- CACIB
TevenTussenklasseRhineferry′s Zonata CulaqC.A.M. Eelman2URes CACIB
TevenTussenklasseAlliance de La Vie QuidditchD. Bakker3ZG
TevenOpenklasseSplish Splash From Cashel ValeS. van der Blom & A. van der Blom1ZG
TevenOpenklasseAlba Nuadh Mcstevie′s Karyarat KimR.W. Siersemaabs.
TevenOpenklasseYuna Tevreden RakkersA. Weltevreden GuldemeesterG
TevenOpenklasseShiva Tevreden RakkersA. Weltevreden-Guldenmeesterdisk

Martinidogshow CAC-CACIB, 5-3-2016, keurmeester: Reuen: A. Foss (NO), Teven: A. Giura

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenBabyklasseAlba Nuadh Gwenny′s Working SecretJ. van der Zijden1VB
ReuenJeugdklasseAtvatar Omaticaya Eytukan OwenC. & E. van de Langenberg1U
ReuenJeugdklasseHeyoka′s Red Flame For Edison HopeS. Zavodny2U
ReuenJeugdklasseCon Fuoco One And OnlyN.F. van der VeldeG
ReuenTussenklasseLovery Limon LifeC. & E. van de LangenbergZG
ReuenOpenklasseFinal Water Hunter Of Red GloryI. de Wagt1URes CAC- Res CACIB
ReuenOpenklasseNye Rocket Splash From Roes′ PlaceK. BraamG
ReuenKampioensklasseSeawild′s Born To PerformM. Signe Melsen Larsen1UCAC-CACIB-BOB
ReuenKampioensklasseKasomor′s Roy To Cashel ValeH. van der Hamsvoord2U
ReuenKampioensklasseManitou′s Sparkling JoppeA.T. Kamer3ZG
ReuenKampioensklasseMurphyT.J. Pesulima4ZG
TevenBabyklasseAlba Nuadh Gwenny′s Best Kept SecretK. van Kessel-van Eijndhoven1VBBeste Baby
TevenJeugdklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong1UBeste Jeugd
TevenJeugdklasseOrawika′s Onora From Roes′ PlaceE.M.W.J. Booker2U
TevenJeugdklasseRhailey′s Spirit From Cashel ValeH. van der Hamsvoord3U
TevenJeugdklasseSunshine Of My Life Under The Red SkyA.T. Kamer4U
TevenJeugdklasseYou Are My Sunshine Under The Red SkyA. VriendU
TevenJeugdklasseFra Hreinir-veller Red SunnaM.J.C. van de VeldeU
TevenJeugdklasseCodaI. SchultsU
TevenJeugdklasseNona Of Great PleasureC. & E. van de LangenbergU
TevenTussenklasseRed′s Giggle Juice From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1UCAC-CACIB-BOS
TevenOpenklasseAlba Nuadh Mayla′s Once Upon A TimeK. van Kessel-van Eijndhoven1URes CAC- Res CACIB
TevenOpenklasseDjanaD. Mulder2U
TevenOpenklasseShaggy Toller′s 2nd Choice For MiraI. van Keppel3U
TevenOpenklasseAnnaI. Schults4ZG
TevenOpenklasseMerricks Choice From Roes′ PlaceM. van PenderenZG
TevenOpenklasseYmkeI. DonselaarZG
TevenKampioensklasseHoneymoon Of Great PleasureC. & E. van de Langenberg1U
TevenKampioensklasseMorgana Of Great PleasureC. & E. van de Langenberg2U
TevenVeteranenklasseRed Rio Chowilawa From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1UBeste Veteraan
TevenGebruikshondenklasseShady Maple Under The Red SkyA.T. Kamer1UBeste Gebruikshond

Eindhoven CAC-CACIB, 23-1-2016, keurmeester: mw. H. Warendorf

categorieklassenaameigenaarplaatskwalificatietitelskampioenschap
ReuenPuppyklassePrince Charming Of Red GloryL. van Zon1VB
ReuenJeugdklasseCowly Perro V. Telgter SprengM. Phielix1Ures. CAC
ReuenJeugdklasseRedborn Ultimate FerrymanC.A.M. Eelman2ZG
ReuenJeugdklasseNashville Of Great PleasureC. & E. van de Langenbergabs.
ReuenTussenklasseHedera′s Absolutely AdorableA.M.P. Nuijten-Vink1Ures. CACIB
ReuenKampioensklasseKiowa Of Great PleasureC. & E. van de Langenbergabs.
ReuenGebruikshondenklasseBuccaneer The High Spirits TollerB. Winkmann en J. Winkmann1UCAC - CACIB
TevenBabyklasseAxstandas Spirit Of LuckyA.J. Jongeneel1VBBeste baby
TevenPuppyklasseCaribbean Rumba Of Red GloryC. de Jong1VBBeste pup
TevenPuppyklasseMartinique Of Red GloryB. Winkmann2VB
TevenJeugdklasseCodaI. Schults1Ures. CAC / Beste jeugdhond
TevenJeugdklasseSunshine Of My Live Under The Red SkyA.T. Kamer en G.G. Slomp2U
TevenJeugdklasseRhailey′s Spiri From Cashel ValeH. van der Hamsvoord3U
TevenJeugdklasseYou Are My Sunshine Under The Red SkyA. Vriend en H. Vriend-Drogt4U
TevenJeugdklasseNevada Of Great PleasureC. & E. van de LangenbergZG
TevenJeugdklasseCowly Atuk V. Telgter SprengM.C. Wentink en H. Staal-v.d. VenU
TevenJeugdklasseRhineferry′s Vesper ZaxC.A.M. EelmanZG
TevenTussenklasseRedfox Springhearts2J.G. Paans1UCAC-CACIB - BOB
TevenTussenklasseMore Than One Way From Cashel ValeH. van der Hamsvoord2ZG
TevenTussenklasseBlossomJ.M.C. Nendels3ZG
TevenTussenklasseMarjoramM. Hulstabs.
TevenOpenklasseRhineferry′s Zonata CulaqC.A.M. Eelman1Ures. CACIB
TevenOpenklasseAnnaI. Schults2ZG
TevenOpenklasseWest Coast Tollers AfroditeM.C. Wentink3ZG
TevenKampioensklasseMorgana Of Great PleasureC. & E. van de Langenbergabs.
TevenVeteranenklasseRed Rio Chowilawa From Cashel ValeH. van der Hamsvoord1UBeste veteraan
TevenVeteranenklasseRed Fairy Tales Go′s Girl At The WellA.T. Kamer en G.G. Slompabs.