Logo NSDTRCN

Kampioenschapsclubmatch 02-09-2018

Op 2 september 2018 organiseerde de Nova Scotia Duck Tolling Retriever Club Nederland haar Kampioensclubmatch op het terrein van de KV Nieuwegein.

Clubwinnaar 2018

Firstlove From The Green Resort
Eigenaar: P.F.A. van den Dries & P. van den Dries-De Brauwer

Reserve Best in Show 2019

Rus N’ Riv Ts Ain’t Nothing ‘bout Y
Eigenaar: T. Knutsson

 

 

Foto’s door Marcel en Jolanda Achterberg
–   https://photos.app.goo.gl/6Vf3mdsHxyqoGX13A

Foto’s door Rob van Oirschot
– https://www.facebook.com/rob.vanoirschot.1/

Foto’s door Renske Pruijt
– https://photos.app.goo.gl/ugAP7gHfM6DndQcW9

Foto’s door Evert Kipp
– https://www.flickr.com/photos/kippfamily/sets/72157699383504801

Foto’s door Petra v.d. Dries
– https://photos.google.com/share/

Foto’s door PPPrints
 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1970692266328244&type=1&l=12935a0004

 

Kind met hond

Thema Mi’kmaq indianen1e plaats: Maureen (11 jaar) 48 Red Calypso’s Wants the Duck
2e plaats: Ilse (4 jaar) 53 Blossom Haze Lightning Beauty
3e plaats: Andreas (6 jaar) 89 Tantramar’s Sir Soxon
4e plaats: Jur (11 jaar) 40 Lagertha’s She’s the One

Fokkerijklas

1e plaats: V. ’t Dekkershof – E. van Oosten. 7, 41, 42, 43
2e plaats: Rhinneferry’s – C.A.M. Eelman. 1, 2, 32, 33, 34
3e plaats: Tantramar’s – R.R. Dekker-van Buren 3, 35, 36, 89

Koppelklas

1e plaats: B. & J. Winkmann 99 Buccaneer the High Spirits Toller & 80 Martinique of Red Glory
2e plaats: T. Knutsson 98 Myrock’s Simeon Stone & 54 Rus N’ Riv Teff Precious Lovestorm

Uitslagen

 

Reuen

 
Babyklasse 
– Mighty King Toller Of Carpe Diem
Eigenaar: F.J. van Zeijl & I. van Zeijl-Troost
abs.                                    

 

Puppyklasse 
– Billy The Kid Of Cherries Pride
Eigenaar: I. Snijders-Fietjé & J. Fietjé
4 B
– Tantramar′s Sir Soxon
Eigenaar: H. Bothoff-Wielemaker & F.A. Bothoff
2 VB
– Fireball Of Aqua Silva
Eigenaar: A. Elenbaas & M. Elenbaas
3 VB
– Cashel Vale′s Wild Card By Manitou
Eigenaar: H. van der Hamsvoord
1 VB                                       

 

Jeugdklasse 
– Rhineferry′s Boy Oh Boy Dav
Eigenaar: J. Papen & B. Reukers
ZG
– Rhineferry′s Boogie Woogie Dav
Eigenaar: C.A.M.Eelman
4 U
– Tantramar′s Kitimat Caramel
Eigenaar: C. Mezger & A. Mezger
1 U
– Quinn Quus Of Great Pleasure
Eigenaar: R. van Asch
2 U
– Pacaya Pirro V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: R. Hupkes
abs.
– Pico Sao Tomé V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: F. van Hirtum
ZG
– With A Shout V. ′t Dekkershof
Eigenaar: N. Franken
U
– Yelo′s Akor V.d. Westervenne
Eigenaar: J. Aardoom & M. Cleven
ZG
– Red Calypso’s Duck Rock River Gem
Eigenaar: E. Boertjes
ZG
– Blossom Haze Whispering Leaves
Eigenaar: K. Gardebroek
3 U                                

 

Jongehondenklasse 
– Sundance Kid V. ′t Dekkershof
Eigenaar: E. van Oosten
1 U – res.CAC             
– Red Amicum Heart′s Delight
Eigenaar: T. Wouda
G
– Toller`s Delight Karelian Unlimited
Eigenaar: H. Brink-Wolters & J. Brink
2 ZG

 

Openklasse 
– Novalicious Rider On The Storm
Eigenaar: E. Winkelman & A. Peters
ZG                                       
– Maxcellent Uranus
Eigenaar: J.S. Knot & S.S.F. van Renswoude
1 U
– Lucky Strike V.h. Bovenwater
Eigenaar: A. Luijpen
G
– Chico Ruby Rekel V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: F.S. van Dijk
ZG
– Canna Dea′s Helios Heart Of The Sun
Eigenaar: E.C. Finklenberg & M.E. Elings
2 U
– James Nhsb 3005399
Eigenaar: T. Wouda
3 U
– Rhineferry′s Sirius Zax
Eigenaar: C.A.M.Eelman
ZG
– Cowly Perro V. Telgter Spreng
Eigenaar: M. Phielix
abs.
– Redborn Ultimate Ferryman
Eigenaar: C.A.M.Eelman
4 U
– Rus N`riv Ft Beg Your Pardon Dear
Eigenaar: H. Brink-Wolters & J. Brink
ZG
– Michelangelo Of Great Pleasure
Eigenaar: D. Brouckmans
U
– Emil V.h. Bovenwater
Eigenaar: M. Fetter
disk

 

Kampioensklasse 
– Alliance de La Vie Fox And Hound
Eigenaar: V. Bavegems
2 U                                 
– Fire Shadow Grateful Platter Maximum
Eigenaar: H. van Essen & M.H. Rubie
3 U
– Rhineferry′s Raven Stout Guitro
Eigenaar: C.A.M.Eelman
1 U

 

Fokkersklasse 
– Rus N′ Riv Ts Ain′t Nothing ′bout Y
Eigenaar: T. Knutsson
1 U – BOS/CAC         

 

Gebruikshondenklasse 
– Flaming Rockstars Lordwatson                 
Eigenaar: J. Huysmans en L. Savels
1 U – Beste Gebruikshond

 

Veteranenklasse 
– It′s Dog Latin New Kid In Town
Eigenaar: M. van Penderen
4 U
– It′s Dog Latin Pride And Joy
Eigenaar: Kevin de Vos & Linda Woltman
3 U
– Myrock′s Simeon Stone
Eigenaar: T. Knutsson
2 U
– Buccaneer The High Spirits Toller
Eigenaar: B. & J. Winkmann
1 U – Beste Veteraan      

Teven

Babyklasse 
– Sarabi Beauty V.d. Amandelgaard
Eigenaar: Y. van de Voorde & C. van de Voorde
2 VB
– Your Starlight Toller Of Carpediem
Eigenaar: J. Tissen & H. Kok
4 VB
– Zusenzo Vosje Louis
Eigenaar: B. van der drift
1 VB – Beste Baby                
– Fire Shadow Angel Diamondstar Love Story
Eigenaar: M.H. Rubie & H. van Essen
3 VB

 

Puppyklasse 
– Flame Of Life Aqua Silva
Eigenaar: M.E. Hartog-v.Brummelen & R. Hartog
3 VB
– Frá Hreinir-veller Red-mirre
Eigenaar: C. Haan & A. Haan
1 VB – Beste pup                   
– Annie Oakley Of Cherries Pride
Eigenaar: A.T.J. Kers-Jansen
2 VB
– Daenerys Pleasure V.′t Dekkershof
Eigenaar: E. van Oosten
4 VB

 

Jeugdklasse 
– Rhineferry′s Isn′t She Lovely Dame
Eigenaar: A.J. Noordhoorn Boelen-Kaan & C. Noordhoorn Boelen
ZG
– Rhineferry’s Thank You Dame
Eigenaar: H.S. Koopman-v/d Ende & E.W.M. Winkelman
1 U – Beste Jeugdhond                          
– Rhineferry′s Dame de Coeur
Eigenaar: C.A.M. Eelman & Q. van Leeuwen
ZG
– Tantramar′s Angie Pecan
Eigenaar: Y.A.T. de Jong-Bax
ZG
– Tantramar′s Gwynne Walnut
Eigenaar: J.M. Bakker-van Velzen
3 U
– Tollwest Burgess Shale
Eigenaar: L. Porter & A.T. Kamer
U
– Turn Around From The Green Resort
Eigenaar: P.F.A. van den Dries & P. van den Dries-De Brauwer
2 U
– Peewee Sanne V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: C. Landeweert
G
– Lagertha′s She′s The One
Eigenaar: M. Derks
ZG
– Wild Honey V.′t Dekkershof
Eigenaar: L. de Heer & J. de Heer
ZG
– All I Want Is You V.′t Dekkershof
Eigenaar: E. van Oosten
ZG
– Magnificent V. ′t Dekkershof
Eigenaar: Fl. ten Harkel
G
– Like None Otter From Cashel Vale
Eigenaar: H. van der Hamsvoord
4 U
– Rhineferry′s Dazzling Drizzle
Eigenaar: K. Bliekendaal
ZG
– Quinsialyn Des Petits Bouleaux
Eigenaar: P. van Oppen
ZG
– Red Riverlands Alberta Wild Rose
Eigenaar: H. Baart – Kuipers & G. Baart
G
– Red Calypso′s Wants The Duck
Eigenaar: A.H.J. Vloet-Gerrits & P.A.C.H. Vloet
ZG
– Xiva Di Casa Toller
Eigenaar: G.J.W. Bongaerts
ZG
– Silverlace From The Green Resort
Eigenaar: S. Heddema & K. Verweel
ZG
– Remington Of Red Glory
Eigenaar: D. Brouckmans & D. Brouckmans
U
– Halo Of Livery Dyliva′s Angels
Eigenaar: F.E. Engelen
ZG

 

Jongehondenklasse 
– Bolder Nhsb 3070448
Eigenaar: S. Sanramat-Reijmerink
ZG
– Blossom Haze Lightning Beauty
Eigenaar: S. Wulterkens
2 ZG
– Rus N′ Riv Teff Precious Lovestorm
Eigenaar: T. Knutsson
ZG
– Xpressive Segno Vom Lech-toller Nest
Eigenaar: M. van Penderen
3 ZG                                           
– Xioux Chioux Fox Vom Lech-toller Nest
Eigenaar: L. Luik & F. Brinkhoff
4 ZG
– Dutch Edition Demi Fateful Red
Eigenaar: M. Rietman & P. Veen
ntb
– Manusia′s Ivy-puck
Eigenaar: A. Willemsen-Kits & I. Willemsen
ZG
– Red Amicum Daydream
Eigenaar: A. Hiddink-Herweijer
ZG
– Whispering Reed′s Primadonna Freya
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink & B.E. Hofman-Vos
1 U

 

Openklasse 
– Your Paradise Toller Of Carpe Diem
Eigenaar: M.H. Rubie & H. van Essen
3 U                                                
– Rhineferry′s Skimme Guti
Eigenaar: J. Mastop & M. Mastop
4 ZG
– Novalicious Private Dancer
Eigenaar: R. Siersema
abs.
– Wildfowlers True Colours
Eigenaar: C.G. van Leeuwen
ZG
– Ylyo′s Playful Kaya V. Telger Spreng
Eigenaar: L.J. Roetman & E.M.L. Roetman- van Ettinger
ZG
– Gerundo Red Rain To Flaming Rockstars
Eigenaar: J. Huysmans en L. Savels
2 U
– Red Calypso′s Winter Time
Eigenaar: R. van Oirschot
1 U
– Frá Hreinir-veller Red-sunna
Eigenaar: C. Haan
ZG
– Alba Nuadh Mcstevies Karyarat Kim
Eigenaar: R. Siersema
abs.
– Redwyn Fieljeppen 2 Bovenwater
Eigenaar: G. van Vulpen-Handels
abs.
– Splish Splash From Cashel Vale
Eigenaar: S. van der Blom
ZG

 

Kampioensklasse 
– Firstlove From The Green Resort
Eigenaar: P.F.A. van den Dries & P. van den Dries-De Brauwer
1 U – BOB/CAC
Clubwinnaar 2018                              
– Martinique Of Red Glory
Eigenaar: B. & J. Winkmann
3 U
– Nononzus Of Great Pleasure
Eigenaar: B. van der drift
2 U
– Deep Purple Of Red Glory
Eigenaar: S. Wulterkens & W. de Jongh
4 U

 

Fokkersklasse 
– Ylyo′s Lively Sybèl V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink
1 U                                            
– Chico Ruby Ronja V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: J.L.H.M. Poos
2 U
– Caribbean Rumba Of Red Glory
Eigenaar: C. de Jong
U
– Con Fuoco Tolling In The Deep
Eigenaar: M. van Penderen
U
– Cowly Atuk V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink & H. Staal v.d. Ven
4 U
– Tantramar′s Charming Chantilly
Eigenaar: R.R. Dekker van Buren & P.A. Dekker
3 U

 

Gebruikshondenklasse 
– Final Fantasy Of Red Glory
Eigenaar: C. de Jong
1 U                     

 

Veteranenklasse 
– Mogis Ninou Franka V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink
4 U                                             
– Canna Dea′s Yucca Authentic Red
Eigenaar: R.R. Dekker van Buren & P.A. Dekker
U
– Whispering Reed′s Guess Who
Eigenaar: I. Kuyken
3 U
– Wahots Lasimo V. Obergumshand
Eigenaar: F.E. Engelen & M. Engelen-Neervoort
2 U
– Shady Maple Under The Red Sky
Eigenaar: A.T. Kamer & G.G. Slomp
1 U
– Jitthu′s Pabla V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink & B.E. Hofman-Vos
ZG

 

Gegevens afkomstig van
NSDTRCN

Legenda

WBWeinig Belovend (alleen puppyklasse)
BBelovend  (alleen puppyklasse)
VBVeel Belovend  (alleen puppyklasse)
MMatig
GGoed
ZGZeer Goed
UUitmuntend
abs.Absent