Logo NSDTRCN

Kampioenschapsclubmatch 13-09-2020

Op 13 september 2020 organiseerde de Nova Scotia Duck Tolling Retriever Club Nederland haar Kampioensclubmatch op het terrein van de KV Nieuwegein.

Clubwinnaar 2020

Alba Nuadh Gwenny’s Hit The Lights
Eigenaar: K.H.W. van Kessel-van Eijndhoven

Reserve Best in Show 2020

Red Calypso’s Duck Rock River Gem
Eigenaar: E. Boertjes

 

NSDTRCN Jubileum KCM (photocredits Jolanda Achterberg)
– https://photos.app.goo.gl/3crzunTjejrfxCz98

NSDTRCN Jubileum KCM (photocredits Johannes Winkmann)
– https://photos.app.goo.gl/2gcZ5WDgivJYGPaM6

NSDTRCN Jubileum KCM (photocredits Marjet Visser)
 

Uitslagen

Reuen

Jeugdklasse 
– Lars
Eigenaar: T. Folkersma & R. van Welie
ZG
– Flying Dog Easy V.′t Dekkershof
Eigenaar: C.A. Geluk-Gelderblom & P.A. Geluk
3 U
– Frá Hreinir-veller Benno
Eigenaar: M.B. Nienhuis
ZG
– Fun-toller′s Adventure For Moos
Eigenaar: S. van der Heiden
ZG
– Novalicious Kitchi Of Macbearke
Eigenaar: K. Lammers
1 U
– Diamond Tomadrona Kii Of Red Glory
Eigenaar: C. de Jong
ZG
– P′ferryman′s Poet Of Bowmore Legend
Eigenaar: C.A.M. Eelman
abs.
– Alliance de La Vie Candle On The Cake
Eigenaar: G. Zoet & E. Zoet
2 U
– Ruby Kimi Under The Red Sky
Eigenaar: B. Vos-Snijders & P.Vos
abs.                    
– Yaya Clever Catan V. Telgter Spreng
Eigenaar: T. Helmens & P. Swart
U
– Yaya Proud Poker V. Telgter Spreng
Eigenaar: J.W.A. van der Velden
4 U
– Morgenrot′s Dime V.h. Bovenwater
Eigenaar: B. Ho & L.H.H. Wolffer op Veldmeijer
ZG                                          
Jongehondenklasse 
– Aart
Eigenaar: M. Draaijer & R. Harinck
U
– Beer Tevreden Rakkers
Eigenaar: F. van Wickeren
abs.
– Blue Diamond Of Red Glory
Eigenaar: A. de Jong & B. van Ee
3 U
– Heartbreaker Toller Of Carpe Diem
Eigenaar: M.H. Rubie & H. van Essen
abs.
– Novalicious Ultimate Freedom
Eigenaar: M. van der Gullik
4 U
– Mad Hatter Of Our Fiery Dreams
Eigenaar: D. Schoonen & N. Schoonen
2 U
– Novalicious Miracle Of Woodstock
Eigenaar: I.M. van Benschop & I.M. Zweers
ZG
– Autumn Spirit Sunray V.′t Dekkershof
Eigenaar: A.M. Fetter
1 U – res. CAC                           
– Autumn Evening Sun V.′t Dekkershof
Eigenaar: R. Kortekaas & A. Kortekaas van Velden
ZG
Openklasse 
– Active Asics Cunavik Fuchs
Eigenaar: J.L.H.M. Poos & R.C.H. van Alphen
U
– Dream First Tor Garonera
Eigenaar: B. Dirks
3 U
– Omyl′s Swift Malik V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.L. ter Horst-Otten & J.A. ter Horst
U
– Rhineferry′s Boogie Woogie Dav
Eigenaar: C.A.M. Eelman
4 U
– Quinn Quus Of Great Pleasure
Eigenaar: R. van Asch
ZG
– Red Calypo’s Duck Rock River Gem
Eigenaar: E. Boertjes
1 U – CAC – Beste reu – BOS
– Maxcellent Uranus
Eigenaar: J.S. Knot & S.S.F. van Renswoude
G
– Ylyo′s Jolly Yagger V. Telgter Spreng
Eigenaar: F. Smit & M. Smit-Goessens
ZG
– Lucky Strike V.h. Bovenwater
Eigenaar: A. Luijpen & K.E.C. D’Haeselaer
G
– Cowly Perro V. Telgter Spreng
Eigenaar: M. Phielix
2 U
Fokkersklasse 
– Con Fuoco Chop Suey
Eigenaar: M. van Penderen
ZG                     
Veteranenklasse 
– Emil V.h. Bovenwater
Eigenaar: A.M. Fetter
3 ZG                              
– Buccaneer The High Spirits Toller
Eigenaar: B. en J. Winkmann
2 U
– Frá Hreinir-veller Frick-a-dens
Eigenaar: T. van Brero & M.A. Spolders
4 ZG
– It′s Dog Latin New Kid In Town
Eigenaar: M. van Penderen
1 U – Beste Veteraan
Oudste Veteranen reu

Teven

Jeugdklasse 
– La Chouffe Nice V.′t Dekkershof
Eigenaar: E. van Oosten
2 U
– Red Rose From The Green Resort
Eigenaar: P. van den Dries & P. van den Dries-De Brauwer
1 U – Beste Jeugdhond                    
– Temple Of Minerva Fennel
Eigenaar: B.A. van Dorresteijn
ZG
– Temple Of Minerva Clary
Eigenaar: D. Mulder
abs.
– Ignis Orientalem Amy
Eigenaar: A. Vriend & H. Vriend-Drogt
3 U
– Frá Hreinir-veller Red-freya
Eigenaar: M.J.C. van de Velde
U
– Novalicious Dakota Of Macbaerke
Eigenaar: R. Siersema
ZG
– Yaro Nàdura Meave V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: S. van Lohuizen & M. Rap
ZG
– Con Fuoco Counting Stars
Eigenaar: A. Vaneker
abs.
– Con Fuoco Come As You Are
Eigenaar: B. van Essen & M. van Essen-ten Dolle
U
– Manusia′s Tessa-puck
Eigenaar: A. Willemsen-Kits & I. Willemsen
U
– Rhineferry′s Flame Of Grace
Eigenaar: C.A.M. Eelman
4 U
– Cobbler′s Dream She′s The One
Eigenaar: S. Kalee-Gieskens
ZG
– Yaya Tender Ticket V. Telgter Spreng
Eigenaar: S. Bouckaert & O. Peters
ZG
– Yaya Pretty Puzzle V. Telgter Spreng
Eigenaar: E.M. Rijks
G
Jongehondenklasse 
– Red Amicum Spring Of Cool Flame
Eigenaar: L. Kemperman-Guelen
1 U                              
– Happier From The Green Resort
Eigenaar: M.L.A. Dezutter & A. Colijn
2 U
– Lagertha′s Second Life
Eigenaar: R. Henckens
ZG
– Novalicious Rainbow Star
Eigenaar: B. Huijgen
4 U
– Novalicious Sweet Happiness
Eigenaar: A. Otte
3 U
– Tantramar′s Wonder Star
Eigenaar: D. Verspeek-van Kruijsdijk
ZG
Openklasse 

Eigenaar:
U                                                      
– Autumn Misty Sunrise V.′t Dekkershof
Eigenaar: E. van Oosten
U
– Alliance de La Vie Book Of Kells
Eigenaar: M. van Koetsveld
abs.
– Nirvelli Midsummer Nights
Eigenaar: J.G. Paans
3 U
– Rainbow Gold Enya Of Great Pleasure
Eigenaar: F. van Lent vd Berg
U
– First Dream From The Dutch Friends
Eigenaar: A. Vriend & H. Vriend-Drogt
U
– Halley
Eigenaar: M. Verboon
ZG
– Hodshon
Eigenaar: F.J.J. Swijnenburg-Britting
ZG
– Zusenzo Vosje Louis
Eigenaar: B. van der Drift
2 U
– Fire Shadow Angel Diamondstar Love Story
Eigenaar: M.H. Rubie & H. van Essen
abs.
– Rhineferry’s Thank You Dame
Eigenaar: E.W.M. Winkelman & H. Koopman-v.d. Ende
abs.
– Rhineferry′s Flower Power Dame
Eigenaar: C. ten Kampe & C.A.M. Eelman
G
– Turn Around From The Green Resort
Eigenaar: P. van den Dries & P. van den Dries-De Brauwer
ZG
– Peewee Sanne V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: C. Landeweert
U
– Oda
Eigenaar: M.J.C. van de Velde
ZG
– Xioux Chioux Fox Vom Lech-toller Nest
Eigenaar: E.L.I. Luik & F.C.L. Brinkhoff
ZG
– Manusia′s Ivy-puck
Eigenaar: A. Willemsen-Kits & I. Willemsen
4 U
– Maxcellent Zora
Eigenaar: H. Vinke
G
– Manusia’s Ayla Dana
Eigenaar: T. van der Gulik
abs.
– Con Fuoco Rumour Has It
Eigenaar: M. Kuijlenburg
U
– Cowly Atuk V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink & H. Staal-v.d. Ven
1 U
– West Coast Tollers Afrodite
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink
G
– Ylyo′s Playful Kaya V. Telgter Spreng
Eigenaar: L.J. Roetman
G
Kampioensklasse 
– Martinique Of Red Glory
Eigenaar: B. en J. Winkmann
2 U
– Nononzus Of Great Pleasure
Eigenaar: B. van der Drift
1 U – res. CAC     
Fokkersklasse 
– Yaro Nayeli Naiad V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: J.L.H.M. Poos & R.C.H. van Alphen
3 ZG
– Princess Leia V.′t Dekkershof
Eigenaar: E. van Oosten
2 U
– Con Fuoco Check Yes Juliet
Eigenaar: M. van Penderen
ZG
– Lagertha′s Secondhand Rose
Eigenaar: P. van Oppen
4 ZG
– Alba Nuadh Gwenny’s Hit The Lights
Eigenaar: K.H.W. van Kessel van Eijndhoven & J. van Kessel
1 U – CAC – Beste teef – BOB            
Clubwinnaar 2020
Veteranenklasse 
– Alba Nuadh Elina Di Stevie
Eigenaar: C. de Jong & C.D. van Arkel
1 U
– Alba Nuadh Soave Di Stevie
Eigenaar: K.H.W. van Kessel van Eijndhoven
2 U
– Jitthu′s Pabla V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink & B.E. Hofman-Vos
3 U
Oudste Veteranen teef               

Gegevens afkomstig van
NSDTRCN

Legenda

WBWeinig Belovend (alleen puppyklasse)
BBelovend  (alleen puppyklasse)
VBVeel Belovend  (alleen puppyklasse)
MMatig
GGoed
ZGZeer Goed
UUitmuntend
abs.Absent