Logo NSDTRCN

Kampioenschapsclubmatch 10-09-2017

Op 10 september 2017 organiseerde de Nova Scotia Duck Tolling Retriever Club Nederland haar Kampioensclubmatch op het terrein van de KV Nieuwegein.

Clubwinnaar 2017

Cowly Atuk v. Telgter Spreng
Eigenaar: H. Staal-v.d. Ven

 

Reserve Best in Show 2017

Buccaneer the High Spirits Toller
Eigenaar: B.&J. Winkmann

Foto’s van Larisa Pesulima
– Erering
– Teven https://www.oypo.nl/0A8DE03976F631B8

Foto’s van Tessa Pesulima
– Reuen https://www.oypo.nl/25C43DE4968C603D

Foto’s van Larisa Pesulima
– Veteranenklasse
–  https://www.oypo.nl/2BA7B979782DEC46  

Toegezonden foto’s
– Puppy’s en Veteranen  https://photos.app.goo.gl/LwUzZqlpDgN1RoHr2

Foto’s van Larisa Pesulima
– Puppies https://www.oypo.nl/FF38EB04978C4EDB

Foto’s van Sander van Butselaar
– Puppies https://www.flickr.com/photos/135487342@N06/sets/72157662118151598

 

Fokkerijklas

1e plaats: Alba Nuadh – K.H.W. van Kessel van Eijndhoven 21, 55, 67, 76
2e plaats: Blossom Haze – H.M.J. Wulterkens 84, 100, 101
3e plaats: v.d. Stam de Duffelt – J.L.H.M. Poos 73, 85, 86

Koppelklas

1e plaats: T. Knutsson 28 Rus N’ Riv Tråpid Love Struck Twice & 70 Rus N’ Riv Tråpid Who’s That Love
2e plaats: B. & J. Winkmann 27 Buccaneer the High Spirits Toller & 62 Martinique of Red Glory


catalogus_Veteranenparade KCM 2017

Uitslagen

 

Reuen

Babyklasse 
– Sundance Kid V.`t Dekkershof
Eigenaar: E.J. van Oosten
4 VB
– Blossom Haze Whispering Leaves
Eigenaar: K. Gardebroek
2 VB
– Blossom Haze First Flight
Eigenaar: I. Willemse
3 VB
– Blossom Haze Heaven′s Gift
Eigenaar: M.A.C. de Pooter & J.G.A. Mertens
VB
– Blossom Haze Guardian Spirit
Eigenaar: G.I.M. Horvath & H. Corbeel
B
– Loti Quito Tibbe V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: C. Jennekens & R. Marinussen
B
– Loti Quelas Beer V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: M. de Beer & K. de Beer
1 VB – Beste Jongste pup    
– Wild Rover From Cashel Vale
Eigenaar: M. Smidstra & M. Dimmedal
VB
Puppyklasse 
– Madley Kenzo V.d. Amandelgaard
Eigenaar: A. van der Kooij
1 VB – Beste pup        
Jeugdklasse 
– Ylyo′s Jolly Yagger Van Telgter Spreng
Eigenaar: F.M.C. Smit & M. Smit
1 U – Beste Jeugdhond           
– Novalicious Rider On The Storm
Eigenaar: E.W.M. Winkelman
2 U
– Novalicious Absolute Beginner
Eigenaar: B.H.C Kinnegim Groot & J. Kinnegim
3 ZG
– Tantramar′s Bayard Little River
Eigenaar: L.M. Schamp-Graat
4 ZG
– Red Amicum Heart′s Delight
Eigenaar: T. Wouda
ZG
Jongehondenklasse 
– Aldebaran á Star V.d. Amandelgaard
Eigenaar: R. Vervenne & I. Vervenne
ZG
– Axstandas My Kind Of Luck
Eigenaar: L. Zoodsma & M.J. Zoodsma- Wierenga
G
– Rus N′ Riv Ts Ain′t Nothing ′bout Y
Eigenaar: T. Knutsson
1 U                                                
– Alba Nuadh Gwenny′s Working Secret
Eigenaar: J. van der Zijden & L. Douma
2 U
– Canna Dea′s Helios Heart Of The Sun
Eigenaar: E. C. Finklenberg & M. E. Elings
ZG
– Canna Dea′s History Of Murphy′s Law
Eigenaar: M. Visser & S. van Nieuwenhuijzen
ZG
– Lucky Strike V.h. Bovenwater
Eigenaar: A. Luijpen & K.E.C. d’Haeselaer
4 U
– Maxcellent Uranus
Eigenaar: J. S. Knot & S.S.F. van Renswoude
3 U
Openklasse 
– Elvis
Eigenaar: R. E. Retz & M. Retz
ZG
– Absolutely Tristan Garonera
Eigenaar: P. Snijders & G. van Mestrum
4 U
– James
Eigenaar: T. Wouda
1 U                                            
– Emil V.h. Bovenwater
Eigenaar: M. Fetter
3 U
– Deep Secret From Cashel Vale
Eigenaar: M. van Wolde de Rooij & T. de Rooij
ZG
– Cowly Perro V. Telgter Spreng
Eigenaar: M. Phielix
ZG
– Alba Nuadh Mcstevie′s Kolahal Ko
Eigenaar: A. Hamersveld
2 U
– Jitthu′s Pivo Van Telgter Spreng
Eigenaar: A. van den Berg & E. van Ewijk
ZG
– Bandit
Eigenaar: G. Metselaar Buijtendijk
ZG
– Prince Charming Of Red Glory
Eigenaar: R. van Zon & L. van Zon- Haasdijk
ZG
– Whispering Reed′s Of Course
Eigenaar: R. van Roey
abs.
Kampioensklasse 
– Buccaneer The High Spirits Toller
Eigenaar: B. & J. Winkmann
1 U – CAC – BOS            
– Rus N′ Riv Tråpid Love Struck Twice
Eigenaar: T. Knutsson
2 U
Fokkersklasse 
– Rhineferry′s Raven Stout Guitro
Eigenaar: C.A.M Eelman & A. Kap
abs.                             
Gebruikshondenklasse 
– Suncatcher′s Hop Into My Heart
Eigenaar: J. van der Zijden & L. Douma
1 U – res. CAC                 
Veteranenklasse 
– Alliance de La Vie Bluff′s Poker
Eigenaar: K. Gardebroek
2 U
– It′s Dog Latin Pride And Joy
Eigenaar: K de Vos & L. Woltman
1 U – Beste Veteraan

Teven

Babyklasse 
– Rus N′ Riv Teff Precious Lovestorm
Eigenaar: T. Knutsson
VB
– Alfa
Eigenaar: D. Martens
B
– Whispering Reed′s Quelle Surprice
Eigenaar: I. Kuyken
4 VB
– Halo Of Livery Dayliva′s Angels
Eigenaar: F. E. Engelen
B
– Lani Of Livery Dayliva′s Angels
Eigenaar: A. van den Goor & R. Huberts
B
– Dahlia Temple Of Minerva
Eigenaar: A. P. H. Kock
VB
– Franchi Of Red Glory
Eigenaar: C. de Jong
VB
– Remington Of Red Glory
Eigenaar: D. Brouckmans
VB
– Amber Queen Of Red Glory
Eigenaar: I.C.M. van den Reek – Saasen
VB
– Blossom Haze Lightning Beauty
Eigenaar: H.M.J. Wulterkens                              
1 VB – res. beste Jongste pup
– Blossom Haze Sparkling In The Night
Eigenaar: N.U.M. Kühn & G.T. Kühn
2 VB
– Blossom Haze Shimmering Stars
Eigenaar: R. van Stipdonk
B
– Blossom Haze While I Kiss The Sky
Eigenaar: C. Wijlens-Riethorst & J. Wijlens
VB
– Blossom Haze Purple Rain
Eigenaar: M.G.J. Janssen
VB
– Silverlace From The Green Resort
Eigenaar: S. Heddema & K. Verweel
3 VB
Puppyklasse 
– Xioux Chioux Fox Vom Lech-toller Nest
Eigenaar: L. Luik & F. Brinkhoff
2 B
– Xpressive Segno Vom Lech-toller Nest
Eigenaar: M. van Penderen
1 B – res. beste pup          
Jeugdklasse 
– Wildflowers Go The Extra Mile
Eigenaar: N.D.C.M. Schoenmakers
ZG
– Novalicious Private Dancer
Eigenaar: R. Siersema
U
– Macdreams Ribble From Cashel Vale
Eigenaar: E. Loosman
U
– Rhineferry′s Moreeke Guti
Eigenaar: L. Hoever
U
– Nova
Eigenaar: E. Hennink & D. Hoogendijk
abs. 
– Firstlove From The Green Resort
Eigenaar: P. van den Dries & P. van den Dries-De Brauwer
4 U
– Nirvelli Country In My Genes
Eigenaar: G.J. Visser & E. van der Ploeg
2 U
– Nirvelli Honey I Am Home
Eigenaar: J.G. Paans
U
– Nirvelli Not Just A Pretty Face
Eigenaar: L. van de Mast
U
– Whispering Reed′s Primadonna Freya
Eigenaar: M.C. Wentink-Keemink
U
– Red Amicum Daydream
Eigenaar: A. Hiddink-Herweijer
3 U
– Don`t Leave Me Now V.`t Dekkershof                                                  
Eigenaar: E.J. van Oosten         
1 U – res. beste Jeugdhond                         
– Manusia′s Ivy-puck
Eigenaar: A. Willemsen-Kits & Willemsen
U
– Maggie Mae From Cashel Vale
Eigenaar: A. Smets
ZG
– Dutch Edition Demi Fateful Red
Eigenaar: M. Rietman & P. Veen
ZG
Jongehondenklasse 
– Emanuelle
Eigenaar: J.A. Zoodsma-Zwaan
2 U
– Red Calypso′s Winter Time
Eigenaar: R. van Oirschot
ZG
– Alba Nuadh Gwenny′s Best Kept Secret
Eigenaar: K.H.W. van Kessel- van Eijndhoven
1 U – res. CAC                                       
– Manusia′s Ayla-dana
Eigenaar: T. van der Gulik & K. de Haan
3 U
– Canna Dea′s Hestia Of Sacred Fire
Eigenaar: C. Helmond
ZG
– Diva Of Cherries Pride
Eigenaar: R.W.T Kempkens & L.L.M Kempkens-van Aalten
abs.
– Laika
Eigenaar: N. van de Ven- Brugmans
4 U
Openklasse 
– Jitthu′s Pabla V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink & B.E. Hofman-Vos
ZG
– Splish Splash From Cashel Vale
Eigenaar: S. v.d. Blom & A. v.d. Blom
U
– Redwyn Fieljeppen 2 Bovenwater
Eigenaar: G. van Vulpen-Handels
1 U
– Manitou Inti Aisha′s Time To Fly de Duffelt
Eigenaar: J.L.H.M. Poos & R.C.H. van Alphen
3 U
– Alba Nuadh Mcstevie′s Karyarat Kim
Eigenaar: R. Siersema
ZG
– Ceres
Eigenaar: D. Martens
ZG
– Rhineferry′s Kornuit Guitro
Eigenaar: C.A.M Eelman & M. Prins
U
– Nala Happy Of Great Pleasure
Eigenaar: A. de Jonge
U
– Alba Nuadh Troubelicious Like Pink
Eigenaar: S. Schalken
ZG
– Whispering Reed′s Orti Lucae Loeki
Eigenaar: I. Kuyken
U
– Rhineferry′s Ruadhan Little Jewel
Eigenaar: L. Woltman & K. de Vos
4 U                                           
– Con Fuoco Rumour Has It
Eigenaar: M. Kuijlenburg & H. Kuijlenburg
U
– Martinique Of Red Glory
Eigenaar: B. & J. Winkmann
2 U
– Orawika′s Ofelia From Roes′ Place
Eigenaar: T. van iterson & K. van iterson
U
– Plien Under The Red Sky
Eigenaar: M. Tangerman & S.J.W. Jullens
U
– Bianca Under The Red Sky
Eigenaar: G. van der Veen & C. Roels
ZG
Kampioensklasse 
– Bonouk′s Narnia V. Telgter Spreng
Eigenaar: I. Kuyken
abs.
– Alba Nuadh Elina Di Stevie
Eigenaar: C. de Jong & C. D. van Arkel
2 U
– Alba Nuadh Soave Di Stevie
Eigenaar: K.H.W. van Kessel- van Eijndhoven
1 U
– Deep Purple Of Red Glory
Eigenaar: H.M.J. Wulterkens & W.L de Jongh
abs.                                          
– Nononzus Of Great Pleasure
Eigenaar: B. van der Drift
3 U
Fokkersklasse 
– Alba Nuadh Abby Na Mayla
Eigenaar: K.H.W. van Kessel- van Eijndhoven
2 U
– Tantramar′s Charming Chantilly
Eigenaar: R.R. Dekker van Buren & J. Bakker van Velzen
4 U
– Whispering Reed′s Ma Cara Lucia
Eigenaar: I. Kuyken
3 U
– Rus N′ Riv Tråpid Who′s That Love
Eigenaar: T. Knutsson
U
– Cowly Atuk V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink & H. Staal-v.d. Ven
1 U – CAC – BOB – Clubwinnaar 2017
– Caribbean Rumba Of Red Glory
Eigenaar: C. de Jong
ZG
– Chico Ruby Ronja V.d. Stam de Duffelt
Eigenaar: J.L.H.M. Poos & R.C.H. van Alphen
ZG
– Ylyo′s Lively Sybèl V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink
ZG
Veteranenklasse 
– Mogis Ninou Franka V. Telgter Spreng
Eigenaar: M.C. Wentink- Keemink
U
– Red Fairy Tales Leaf From Heaven
Eigenaar: K.H.W. van Kessel- van Eijndhoven
2 U
– Canna Dea′s Yucca Authentic Red
Eigenaar: R.R. Dekker van Buren & P.A. Dekker
ZG
– Salty River Senna
Eigenaar: G.H. Wilhelmus-Nijland
3 U
– Whispering Reed′s Guess Who
Eigenaar: I. Kuyken
4 U
– This Is Ginger Under The Red Sky
Eigenaar: T. Knutsson
1 U – res. beste Veteraan          

Gegevens afkomstig van
NSDTRCN

Legenda

WBWeinig Belovend (alleen puppyklasse)
BBelovend  (alleen puppyklasse)
VBVeel Belovend  (alleen puppyklasse)
MMatig
GGoed
ZGZeer Goed
UUitmuntend
abs.Absent